Toas

Hiiumaa suvi ei saa ikka veel korralikult alata. Juba teist nädalat jutti olime seal vaid nädalavahetusel. Sel korral oli Issi ka. Oli valida, kas viime ta pühapäeval lõunast 20 km eemale bussi peale ja tuleme ise teisipäeval päevasel ajal järele või tuleme kõik koos pühapäeva õhtul linna. Valisime viimase. Praegu valged ööd, isegi viimase praamiga on lausa lust tulla.

Kolmapäeval pean minema Matkaliidu esindajana Soome mingile üritusele. Pole kõige õrnemat aimu, kes ja miks sinna tulevad või kui pidulik see üritus on. Enne seda aga kaks vaba päeva, mille plaanin arvuti taga istudes ja kirjutades veeta.

Üldiselt ei saa arvuti taga olla, kui lapsed kodus on. Ainult öösiti. Ja lapsed on nüüd kodus kuni sügiseni välja. Nii et tegelikkuses ma siiski vist täna väga palju kirjutada ei saa, kuigi väga tahaks näiteks Islandi reisikirja valmis saada. Emotsioon hakkab juba vaikselt meelest minema. Õnneks on umbes pool juba kirjas ka.

Akna taga näitab kraad 25,3 kraadi sooja, nii et täiesti õige päev toas istumiseks 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.