Post

Sõitsin mina neljapäeval rahulikult praamiga Hiiumaa poole, kui telefoni ekraanile ilmus teade Etsy müügist. Mis seal ikka, tulen pühapäeval linna ja siis aega tegeleda küll.

Aga reedel kirjutas tellija, et ta maksis ekspressposti eest ja tahab kolmapäevaks kindlasti kätte saada. Kui tellimus lahti klikkida, siis tõesti oligi nii.

Hakkasin siis reedel uurima, kas mul on üldse selline asi kohe olemas. Oli. Lasin ära pakkida, paki mõõta ja kaaluda. No et vormistan ise ära ja Issi annab linnas kullerile üle. Ja siis selgus, et näiteks DHL ei liiguta nädalavahetusel lillegi. Kuna nad lubasid, et esmaspäeval korjatud pakk on teisipäeva õhtuks kohal, siis ausalt öeldes alternatiive ei hakanud otsimagi.

Täna ajasin siis ilusti koos lastega pool 9 kepid alla ja hakkasin tellimust vormistama. Ja selgus, et enne 11 ei tule ka täna keegi mu pakile järele. Nii et pakk mul ikka kodus, aga kohvi juba joodud, lapsed koolis ja üks teine pakk Smartigi viidud. Nagu ikka on kõigil tellijatel hirmus kiire.

Aga DHLiga muidugi langesin kahjumisse. Mul Etsis see võimalus millegipärast üleval ajast, kui mul oli veel nendega sooduskood, aga jah, see lõpetati millalgi ära. Praegu lajatati 70-eurone arve, millest siis mingi 15+ raha jääb selle tehinguga miinusesse. Puhtalt oma viga ja patt kurta. Kooliraha tuleb algaja ettevõtjana ikka siin-seal maksta. See viimane on küll oma lollus, aga palju on nii, et kui ei riski, ei saa ka teada.

Ja veel, ma arvasin, et hooaeg on selleks aastaks läbi, aga viimasel nädalal olen ka Eestis veel 3 sipelgat müünud. Sipelgahullus on ka siia jõudnud 😀

Pildil on rohutirts, mitte sipelgas. Tuleb välja, et mul polegi ühtegi ilupilti sipelgaga 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.