Unustamise Eesti meister

Ma ei tea, kas see on vanadus või käib mul Matkaliidu, Islandi reisi, laste ja koduga tegelemine natuke üle jõu.

Nimelt olen jälle unustama hakanud. Täna hommikul unustasin lapse trenni. Helistas teine ja küsis, et kus ma olen???? Muidu ta tuleb ise, aga täna läksid nad Issiga koosrattaga ja ma oleks pidanud ka rattaga vastu minema. Hakkasime siis ühel ajal liikuma ja saime kergliiklusteel kokku. Laps oskab ise tulla küll, aga rattaload saab ta omale teha kõige varem 3 aasta pärast. Sinnani peab ta liikuma saatjaga.

Mina unustasin ennast  mägironimise EMV materjale üles panema ja registreerimist korraldama. Seda muidugi vabatatlikult. Materjalid sain küll juba eile õhtul, aga ei jaksanud enam arvutisse süveneda. Ka see on vist vanadus.

Laps helistas täna sama küsimusega veel. Aga siis ma olen kaugel ja ei saanud kuidagi kohe minna. Olin tema arenguvestluse unustanud. Häbi on. Saan vist homseks uue aja, aga muidu olime niigi viimased. Eelmine kord lükkas õpetaja ise vestluse edasi. Järgmisel nädalal mind ei ole ja Issi ei saa ühelgi päeval päevasel ajal töölt ära.

Vahepeal tuli veel meelde, et olen oma sulejope keemilisse unustanud. See seisab seal siis esmaspäevast alates. Pole pikk aeg, aga varem ka näe meelde ei tulnud.

Mida ma veel ära olen unustanud?

Hea on siis kui see kunagi meelde ei tulegi 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.