Proovime uusi asju

 

Viimasel ajal on minu isiku vastu hakatud imelikku huvi tundma.

Kõigepealt pidin täna peaaegu poisipea saama. Salon+ võttis ühendust, et äkki tahan modelliks tulla. Kuna just viimati juuksuris mõtlesin, et äkki peaks poisipead proovima, jaks hommikul vahuga/geeliga/millega iganes püsti ja soeng olemas, siis olin nõus. Tükk aega kabetasime,  et kus ja millal ja mida, aga siis muudeti aeg mulle mittesobivaks ehk siis eelistasin jällegi lapsi laulutundi liigutada ja jäi täna ära. Aga huvitav,  kuidas nad just minuni jõudsid? Kas mul on seal andmete taga kirjas, et mingi hull, kes on eksperimentidega nõus? Alles mulle seal värviti väga uhked blondid triibud ja kokku tuli täitsa tore roosa 😀

Siis kirjutasid mulle mingid Eesti päritolu teadlased, et äkki tahan geenidoonoriks hakata ja nemad tahavad selle loo juures uurida minu kõrgustaluvuse ja geenide seost. Ähh? Kunagi hiljem saan siis ise ka teada, kuidas mul omal selle kõrgusega lood on. Ma ei ole veel kurssi viinud, mida ma selleks tegema pean. Ja kaua mul selleks aega on.

No ja Islandi väljakutsest, mis mulle nii ahvatlevalt otsa vahtis, et patt oli jätta ma juba kirjutasin.

Ühe sõnaga nii tore on kirju saada 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.