Hull esmaspäev (nagi ikka)

Ma ei ole kuhugi kadunud, lihtsalt hullumeelsed ajad on. Mõni päev on ikka päris hull päev. Huvitav, et need hullud päevad kipuvad alati esmaspäevad olema?

Ma olen lõpuks ometi saavutanud seda, mille nimel ma olen aastaid tööd teinud ehk siis kaugtöö, mida teha ükskõik kus. Või peaaegu ükskõik, kus ja millal. Kuna lepingut ikka veel ei ole, siis otse ei kire, aga iseenesest ei muutnud minu elus midagi. Ainult aasta lõpuni lubatakse selle eest ka mingit tasu.

Aga tööd tuleb juba praegu teha. Täna arutasime kohvikulaua taga 4,5 tundi asju,,  mida ja mis järjekorras on vaja teha.  Nagu ikka, kõigega on võimalikult kiire. Läksin enne kui lapsed kooli jõudsid ja tulles ootas üks laps juba ees. Teine läks klassiõele külla.

Vahepeal oli ka Imeloom saanud kolm tellimust, mida oli kohe täna vaja. Mul on hea meel, et ma olen netist leitav, aga peab see leidmine siis just viimasel hetkel juhtuma.

Tulin siis koju oma lao kallale ja selgus et puhta tühi ehk siis kolmest kaht asja üldse polegi. Hea, et fliisi oli. Selle varud on ka hetkel üsna otsakorral sest arvasin et hooaeg on juba läbi. Nii et lisaks veel õmblemine ja klientidega suhtlemine. Praeguseks hetkeks on kaks klienti juba rõõmsaks tehtud ehk neil saak käes.

Veel sain öösel kirja Uus-Meremaalt, kus teatati, et Kuldkiharale tema müts ei meeldinud. Lubasin uue saata. Jääb homseks.

Lisaks veel pood, postkontor, õhtusöök, rabarberikook …. Ja ma olen läbi nagu läti raha. See ongi ettevõtja elu juures kõige suurem miinus. Või minu isiklik kiiks. Ei oska puhata ja pärast oled liiga väsinud. Nii et tegelikult peaks tänaseks juba igasugu pillid kotti panema 😀 Või post siidri tooma, saaks tänased sammud ka täis 😀

Tormilist nädalat!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.