Hommikune motivatsioonilaks

Jälle sai kuu täis ja jälle sammud täis. 30 päevaga 33568 sammu. Olin endaga rahul, sest päris palju ikkagi üle ka. Pean endiselt ära märkima, et mul kulub selle 10 000 sammu läbimiseks umbes 2 tundi minu päevast ja seda üleliigset aega on järjest vähem võtta.

Täna jäi mulle ette üks Fitlapi teema. Neil mingi käimise challenge käsil ja küsija ei saanud aru, kuidas esiotsa rahvas seal iga päev 30 km käidud saab. See on siis kõvasti rohkem, kui 30 000 sammu. No et kas neil midagi muud teha ei ole? Inimese keskmine käimiskiirus on 5-6 km tunnis. Ja siis ilmusid välja inimesed, kes väitsid, et nemad käivad küll kiirusega 10 km/h.  Paar tundi beebiga õues ja olemas. Ulmeliselt andekaid inimesi on ikka Eesti täis.

Mina ausat öeldes isegi ei jookse nii kiiresti. Nii et nüüd on siis selge, miks ma ei ole oma elu jooksul kunagi mitte kilogi alla võtnud 😀 Ehk siis umbes sellest ajast, kui ma enda kaalunumbrit mäletan, olen ma igal aastal ohanud, et jälle kilo raskem. Ka kahekümneviiesena 😀

Aga hea on see, et nii jätkates saab mul alles 30 aasta pärast 100 täis. 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.