Ole ettevaatlik, kuhu mõtte suunad

Paar tähelepanekut sellest, kuhu sa oma mõtted suunad, see asi juhtub.

Kõigepealt alles küsisin siin blogis, kust tulevad väljakutsed? Ja nüüdseks ongi üks väljakutse käes. Mille eest makstakse isegi raha. Täiesti ise leidis üles. Aasta lõpuni palju paberitööd, uusi tegemisi ja uusi tuttavaid. Enne ei hõiska, kui leping sõlmitud, aga täna sai juba asju ajamas käidud.

Aga ma ei kujuta ette, kuidas ma seda kõike teha jõuan. Karta on, et vaba aega on edaspidi veel vähem ja tuleb veel natuke tublimaks hakata. Lisaks ma pole kindel, kas arvutitööd täis suvi on päris unistuste suvi. Seda enam, et suvel olen 24/7 lastega ja ei taha neile päris arvuti taga istumist propageerida. Aga elame-näeme.

Teine asi oli see, et mul on Hiiumaal kohustuslik prügiveo leping, aga prügikasti ei ole. Seega saadetakse mulle peale prügiveopäeva iga kuu pilt, kuidas prügikasti ei ole (hea on vaadata, kas lumi on juba sulanud, puud lehes või sajab vihma). Ja selle eest esitatakse mulle kolme kuu eest arve 0,99 eurot. Just viskasime nalja, et minu meelest raha raiskamine. Keegi teeb pildi ja keegi peab selle pärast ka õigele inimesele saatma ehk aja ja ressursi raiskamine ning siiamaani pole kordagi eksitud. Hommikul sain pildi naabrimehe majast. Tal ka konteinerit ei olnud 😀

Kolmas lugu oli see, et esimest korda ei jõudnud kaks Hiinast tellitud pakki õigeks ajaks. Ühega sain hommikul raha tagasi ja samal päeval käis piiks. Kadunud pakk jõudis minuni. Teine raha tuli ka ära, aga seda piiksu veel käinud ei ole, nii et esimene kaduma läinud asi.

Ja karta on, et edaspidi hakkavadki siin olema ainult sellised kiired mõtteavaldused 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.