Kuidas maandada pingeid?

Kuidas laadida akusid? Kuidas pingeid maandada? Täitsa lõpp, ükski vana meetod ei aita.

Sel nädalal oli hullumeelne nädal. On laupäeva õhtu, kell on pea seitse ja praegu on selle nädala esimene hetk, kui midagi ei pea tähtaja peale tegema. Seda, et midagi tegema ei pea, ei saa öelda. Elamine on nagu pommiauk ja maja taga peaks rehaga ka ühe tiiru tegema.

Aga nädala sees olin hädas. Ühel päeval ajasid lapsed kopsu üle maksa. Nad kaklevad hommikust õhtuni ja kui ei kakle, siis tekitavad igat moodi kaost. Ja kui midagi ütled, hauguvad vastu. Nutsin siis peatäie. Ei aidanud.

Edasi läksin nädala sees vanni. Mul on nüüd ju vann, aga vannipäev on tavaliselt pühapäev. Lugesin üle tunni vannis Minu Inglismaad, aga ei midagi. Isu kohe Inglismaale põrutada siiski tekkis.

Eile ostsin purgi siidrit ja keerasin kerre. Ei hakanud isegi pähe, seega ikka ei rahutus hinges ja närvis läbi. Mind tohult väsitab, kui pea on pidevalt täis asju, mis on vaja kohe ära teha.

Ühesõnaga ma pole sel nädalal leidnud midagi, mis oleks aidanud jälle järje peale saada või motivatsiooni tõsta.

Homme lähen loodusesse ja kui see ka ei aita, on küll kuri karjas 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Kuidas maandada pingeid?”

 1. Võin lohutuseks öelda, et mu lapsed kaklevad ka pidevalt. Ja siis on mul nooremad õde ja vend, kes on 16 ja 18, aga kaklevad minu lastest veel hullemini. Ja mina jagelesin omal ajal õega ka kogu aeg. Jama sellega on see, et see kaklemine läheb üle alles siis, kui nad kodust kunagi ära lähevad.

  Sul seal Nõmmel peaks olema aias ilmselet palju männiokaid. Ma oleksin nende üle ilmselt üliõnnelik. Oleksin isegi lepa, haava või mis iganes teise lehtpuu lehtede üle õnnelikum kui vahtralehed. No need sindrinahad ei idane ega mädane selle ühe talvega kuhugile suunas ning teevad aia väga koledaks. Tegin üleeile maja ees oleva lillepeenra korda ja vahtralehtedest puhtaks, kuid hommikul vaatas vastu täpselt samasugune vaatepilt mis päev varem.

  Ja pane kirja kõik need asjad, mis vajavad kohe ära tegemist. Hakkab palju kergem ja aju saab ka motivatsioonilaksu, kui sealt midagi saad maha tõmmata. Aga naudi tänast päeva looduses. Ilm tõotab tulla kordades parem kui eilne. 😉

  Meeldib

  1. Alustan lõpust. Tegemata tööd peaks vist isegi neljaks jagama tegemise kiiruse ja vajaduse järgi. Kusagil koolitusel näidati. Siis saaks tulbad lühemaks ja äkki viimase tulba tegemise vajadus langeb aja möödudes üldse ära 😀 Aga nädalad on ikka nii erinevad. Täna teen ära selle ühe asja, mis tõesti jäi eelmisest nädalast tegemata ja võin oma lehti riisuma minna.

   Aga vahtralehti teame siin hästi. Mul on krundi peal 2 vahtrapuud ja üks naabri aias, aga võta on meie aias, nii et kahe peale. Ja üle tänava naabril on ka vähemalt 3 vahtrapuud. Ja need lehed lendavad siin ringi nii kaua, kuni kõik oma lehed kokku riisuvad või need lihtsalt kuhugi kinni kasvavad. Täna tegin juba tiiru peenras ja lisaks vahtralehtedele oli sinna lennanud kaske, pärna ja isegi ühe tammelehe leidsin. Kust see tuli, tont seda teab. Nii et lehed lendavad ikka paganama hästi.

   Ja eile Juminda poolsaarel oli tore. Nii et puhkas välja küll.

   Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.