Esmaspäev

Ma vist tean, mis on sinine esmaspäev. Ei-ei, mitte pohmakas. See on päev peale rasket nädalavahetust.

Mina tunnen ennast hetkel jälle väsinuna ja võtan hoogu, et alustada uut töönädalat. Ma ei tea, kas ma olen nii  laisaks jäänud või on see vanadus, aga hea on peale tralli lõpuks natuke vaikuses ja vaikselt olla.

Käisime nädalavahetusel perega Hiiumaal. Õigemini juba neljapäeva õhtul läksime, sest reedeks lubas jälle madalat vett. Ka neljapäeval meil kohta ei olnud, sest kõik näitas nulli. Oleks nagu välja müüdud. Tegelikult olidki juba piirangud peal. Vahepeal võeti siiski maha ja pääsesime sadamas passimisest või Virtsu kaudu merereisist.

Aga kui sa satud teist korda aastas maale, siis on seal tööd nii et tapab. Jõuadki teha natuke siit ja natuke sealt, kuigi rabeled nagu segane. Lillepeenardelt talvekatted maha ja puudelt mõned eriti ees olevad oksad ära, maasikalehed kokku, puulehed kokku jne. Lisaks veel lapsi vaja 4 korda päevas toita ehk siis oma töö katkestada.

Seda enam, et järgmine kord siis alles mais. Teagi, kas võtan lapsed kaasa. Elu on näidanud, et alla nelja päeva ei ole mõtet  kaevama minna. Sealt siis kaks poolikut päeva, sest ülejäänu läheb sõiduks.  Ma millegipärast kaldun endiselt arvama, et neile on see neli päeva värskes õhus kasulikum, kui kaks puudutud koolipäeva.

Vot sellised lood.

PS. Fotokaga jõudsin ka teha ühe pisikese tiiru nii aias kui ka mere ääres. Mais juba teised lilled ja teised vaated.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.