2018 100 esimest päeva

Kui ma poleks omale võtnud projekti 10 000 sammu päevas, siis ma ka ei teaks, et 10. aprillil on aasta 100. päev. Või noh, nendel aastatel, mil ei ole liigaasta. Ammugi ei teadnud ma, et just sel 100. Päeval on muuhulgas ka minu poolsünnipäev. Lastel saab alati tähistatud, miks mitte siis omalegi selle päeva puhul üks hea kook küpsetada?

Ma ei ole eriline plaanide tegija ja ammugi veel kokkuvõtete tegija, nii et võtsin esimest korda sel aastal oma eesmärkide kaustiku lahti.

Niisiis:
Aasta prioriteet nr 1 on Imelooma pood. Nii üllatav, kui see ka ei ole, täna see pood töötab. Saab maksta ükskõik millisest pangast ja pakk tule mugavalt Omniva automaati ka. Renti veel ei ole, aga praeguse kogemuse juurest on sellega juba lihtne edasi minna. Selle kogemuse pealt saab isegi laieneda näiteks naaberriikidesse. See on ainult tõlkimise vaev.

Tõesti oma lollusest läks nii kaua. Aga kuna infot ei olnud, tuli ise katsetada. Kui aega on, peaks ehk mingi juhendi valmis kirjutama.

Teine projekt on 3,5 miljonit sammu. Kusjuures märkmikus on ainult 3 miljonit. Vahepeal olen ma seda sihti oma peas juba suurendanud. Sammudega läheb hästi. Esimene miljon sai tänase asemel juba üleeile täis. 10 päevaga +20 000 sammu selles kuus. Pole paha.

IMG_1904

Kõik ülejäänud aasta eesmärgid on aga alles planeerimise faasis. Aga need on kogu aeg meeles. Hoog on sees ja see on tore, aga mingeid käegakatsutavaid töövõite veel ole. Nii et ma silmnähtavalt ei suuda üle kahe asjaga keskendunult tegelda.

Nii et on põhjust endale õlale patsutada ja kooki teha küll. Just vaatasin kappi ja tõenäoliselt teen ühe pitsa ka. Itaalia ju ka selle 100 päeva eduelamus.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.