Töövõidud

Neid on viimasel ajal täitsa palju.

Ja saingi nüüd reaalselt kodulehe reklaamiraha kätte. Jupi-dupi. Aasta eest 43+ eurot, aga asi seegi. Samal ajal tuli ka kolme kuu majutuse arve 19.60 😀 Ega ma selle lehega enam hullult vaeva ei näe, aga aasta tagasi tehtud SEO-paranduse projekt elab täiesti ise oma elu ilusti edasi. Hetkel on juba uus 12 eurot teenitud.

Vahepeal lõpetasin ka teise lõpuraamatu pildistamise. Ehk tuleb kolmas ka, seda veel ei tea. Laste fotode kogumine portfoolio jaoks nii hästi ei lähe, sest vähemalt pooled, kellelt küsinud olen, ei luba pilti kasutada. Tahaks ikka umbes 10 pilti kokku saada.

Imelooma e-pood töötab! Ehk siis saab valida Omniva automaati ja maksata ükskõik millise kaardiga. Ainult seda 5-eurost postikulu ei ole õnnestunud ära muuta. Nagu ikka, võtab Omnivast vastuse saamine tõenäoliselt nädala. Aga saab ka valida ise järeletulemise ja see on täiesti tasuta.

Imelooma kostüümidega olen jõudud sinna hetke, kus kõike on kohe homme vaja ehk saan müüa ainult seda, mis kohe olemas on. Kuhugi saata enam ei jõua, kõik tulevad samal päeval ise järele. See periood saab vist selle nädalaga nüüd läbi, aga valmisriiete kast on juba päris õhuke ka.

Laupäeval on jälle Matkamess. Ma sel aastal korraldaja ei ole, aga ametlikust nimekirjast leiab mind ikka. Tulge siis juttu puhuma 😀

Kujundasin Matkaliidule surfilipud ja mingid postkaardid. Vist ideaalne ei saanud, aga ei olnud kahjuks aega ka rohkem nikerdada. Oli kohe vaja failid ära saata, et reedel kätte saaks.

Oo, ja sammud. Kuigi puhkusega ja autos ning lennukis istumisega jäi seitse päeva miinusesse, oli kuu lõpus miinus minimaalne. Ja eduka veebruari arvelt olen isegi plussis. Umbes 10. aprillil peaks miljon sammu täis saama. Siis on ka selle aasta 100. päev. Siis vaatan aasta lõikes oma eesmärgid uuesti üle ka.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.