Kust tulevad väljakutsed?

Eelmine nädal natuke nukker nädal. Ei tea, kas puhkuselt tagasituleku masendus või mis?

Ega suurt midagi ei juhtunudki. Oma Imelooma e-poodi ei saanudki tööle. Kusagil oli mingi kala, aga lapsed käisid sel nädalal koolis vaid kahel päeval, siis ei olud eriti võimalik mõttega teemaasse süveneda. Ma endiselt ei saa kuulata-rääkida-mõelda ühel ajal.

Muide, tänaseks olen saanud poe nii kaugele, et kõik toimib, aga paki hinnaks pakub Omniva 5 eurot ja seda ma muuta ei oska. Eks ole näha, millal ma nendelt selle teema kohta pädeva vastuse saan. Ühesõnaga töövõit on see, et asi töötab, aga 5 eurot paki eest on liiga palju. Kui muuta ei saa, tuleb hakata Itellaga läbirääkimisi pidama.

Siis tahtsin nädalavahetusel Hiiumaale minna, aga veetase tegi trikke. Kuna pühapäevaks lubati eriti hullu lugu ja kõik eelmüügi piletid olid niikuinii välja müüdud, seega palju rahvast plaanis saarele minna, siis ei tundunud väljavaade x tundi sadamas veeta kuigi ahvatlev. Nii jäi minemata.

Pärast mõned ikkagi olid käinud ja ilusti saanud, seega tekkis natuke saamatu tunne. Samas päeval praamid enam ei käinudki ja hiljem läks reis jällegi Virtsu, aga öösel vist said kõik ikkagi kuhugi üle veetud.

Laupäeval pidasin siis sõpradega iga-aastast nimepäevapidu. Pidu oli raju, nagu ikka ja rahvast palju. Hiljem kuulsin, et mehed olid lasknud hambast läbi teema, mille kohaselt Eesti keskmine palk on 30 000 eurot aastas kätte. See teeb siis 2500 neto iga kuu.

Eee. Mul vist ei ole oma käpakestega tehes iial võimalik selliste numbriteni jõuda. Vot sellised saamatud käed on mul. Väga motiveeriv algus uuele nädalale ehk oleks vist ikka uusi väljakutseid vaja.

Ja täna poes kassajärjekorras seistes tekkiski mõte, et kas väljakutsed tulevad ise sinuni või peab neid minema kusagilt otsima? Tahaks mõelda, et need tulevad ikka ise. Hoia ainult silmad lahti.

Näiteks eelmise aasta Matkamessi korraldamine ja Loomeinkubaator tulid mu teele täiesti ise. Ütle ainult jah.

Aga kus on selle aasta väljakutsed, ah?

Ja sealkohal saigi see mõte otsa.

Mõnusat alanud nädalat!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.