Selle nädala töövõidud

Number üks on loomulikult leping Maksekeskusega ehk siis pangalingid peaks kusagil olemas olema. Kahjuks selleni hetkel poes liikuda ei saa, sest Omniva pakiautomaadi valik ei tööta. Ja enne kui transport valitud ei ole, maksmise juurde ei saa.

Ja see ei tööta seepärast, et Omnivaga on vaja mingi lisaleping sõlmida. Vist. Igal juhul kirjale, kas ma saan ja mis ma saan, veel vastust ei ole. Maksekeskuse saaks ka vahendajaks võtta, aga kuna mul mingi ärkliendi leping Omnivaga juba niigi on, siis Maksekeskusele pigem veel mingit vahendustasu maksta ei taha. Aga töövõit on siis see, et mu e-pood vastab igati tunnustatud e-poe nõuetele.

Ja siis tuleb sama leping ka Itellaga sõlmida. Aga jääb kuu lõppu.

Number kaks on turundusplaani täitmine. Tegin juba kõik järgmise nädal FB-postitused valmis ja need on ajastatud. Oleks küll tahtnud veel 2 postitust kodulehele kirjutada, aga tõenäoliselt ei jõua.

Number kolm on see, et käisin neljandas lasteaias lõpuraamatusse minevaid pilte pildistamas. Sellest, kui vaimustuses ma eile olin, kirjutasin teise blogisse. Otsustasin ka hakata seda teenusena pakkuma ning asusin portfoolioks laste pilte koguma. Loomulikult kõigepealt vanemate käest luba küsides. Tahaks ikka 10 näidispilti kokku saada ja et mõnel pildil oleks keegi, kes ei ole mu oma laps. Albumi koostamine jääb ka kuu lõppu, aga seda, mis on alustatud, ei saa nüüd enam pooleli jätta.

Neljandaks on esimene kevadkülv on tehtud ehk siis 3 erinevat sorti paprika ja härjasüdame tomat on külvatud. Või täpsemalt kasutasin osaliselt lapstööjõudu. Minu omad on juba nii treenitud, et neil kõrval enam seisma ei pea. Anna ainult tops ja seemned kätte ja teevad ära. Vahepeal peaks need kenasti tärkama.

Viiendaks tõstsin Imelooma pildid ja paberimajanduse pilve peale, sest sõbranna rääkis paar päeva tagasi, mismoodi tema arvutisse tuli krüptoviirus ja pani pildid kotti. Mul on tohutult pilte, ei taha neid kotti panna. Tegelikult see pilv pole ka väga turvaline ja peaks veel ühe koopia ka välisele kõvakettale tõstma. Midagi seal mingi aja seisuga siiski on, aga iganädalast varukoopiat ei ole.

Mis tuletab meelde, et mul on kõvakettal No, Pogodi multikad. Peaks need arvutisse ümber tõstma. Oleks lastel midagi lennukis vaadata. Nii et osa töövõite on veel ees.

Täiendus: Sain just Omnivalt kirja, et mul on kõik vajalikud lepingud olemas. Tuleb ainult kodulehelt õiged paroolid üles leida. Juhuu!!!!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.