Minu Itaalia 3

See Itaalia reis koos lastega on ikka paras peavalu ehk siis päris korralik korraldamise ja olukordade lahendamise koolitus juba ette.

Vähe sellest, et Itaalia ilmaprognoos on kehv ehk siis mägedes on nüüd juba ainult 5 kraadi sooja ja ikka vihm, siis jäi nüüd laps ka haigeks. See laps saab tõenäoliselt esmaspäevaks terveks, aga nüüd on ülesanne teised tervena hoida. Kõhuviirusega ei ole vist kõige parem mõte lennureisi ette võtta.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Tahtsi hoopis oma broneeringutest rääkida. Kõigepealt jõudsin ma eile oma mõtetes nii kaugele, et Bookingu kaudu broneerides tuleb omale teha mitu erinevat kontot. Nimelt on neil selline boonusprogramm, et esimeselt broneeringult saab 10% alla ja soovitaja saab selle eest 15 dollarit. Nii mitme konto vahel kabetades peaks lõpuks saama terve ööbimise jagu raha kokku. Säästureisijale pole paha.

Mõeldud-tehtud. Kõige kriitilisem tundus viimane ööbimine. Esialgu plaanisin seda küll lennujaamast kaugemale, aga hinnad pole enam kuigi soodsad ja nii tuli laiemalt ringi vaadata. Nii leidsin viimase koha uuesti Pescaras ja kõigest 3 kilomeetri kaugusel lennujaamast. Saabki hommikul kauem magada ja niigi tuleb pikk päev.

Ostsin oma teise kaardiga selle ära, sest seda uut liitujat kontrollitakse krediitkaardi numbri järgi. Kontot ma ei teinud.

Siis helistas klient et ta tuleks kohe järele millelegi, mida mul reaalselt olemaski ei olnud. Loomulikult seda meili, et ta tuleb, nägin ma alles pärast. Tormasin siis õmblema. Vahepeal tulid lapsed koju, neid vaja kuulata-toita-suunata.

Kui lõpuks uuesti arvuti taha sain, selgus, et kinnitusmeili ei ole. Ja telefoni saadetud link ei tööta. Tõmbasin omale igaks juhuks juba Bookingu appi ka ära. Äkki on kuidagi abiks.

Juhe jooksis täiesti kokku. Mida teha? Kas meiliaadress läks siis valesti ja kinnitus saadeti kuhugi suvalisse kohta? Bookingust mingeid omaniku andmeid kätte ei saa. Loogiline ka, muidu tehakse ilma vahendustasuta diile. Leht näitab, et vabu tube ei ole, seega ikkagi nagu korras. Pangas ka raha broneeritud. Google mingi telefoninumbri siiski andis. Kirjutasin sinna. Lisaks kirjutasin veel kõikvõimalikesse kohtadesse. Nagu mingi närvihaige. Aga ameeriklastega suhtlemine on õpetanud, et kui midagi on, küsi. Küsi palju ja küsi täiesti lollilt ja see on täiesti ok.

No ja siis leidsin Bookingu enda lehelt, kusagilt kõige alt, nupu tekstiga: „ Ei saanud kinnitusmeili? Ikka juhtub. Sisesta meil, kuhu kinnituse tellisid ja me saadame uuesti.“ Sisestatud ja hoplaa, olemas! Ei kirjutanudki mingit valet meili. Tuleb välja, et täiesti tüüpviga, mis on kenasti ära lahendatud.

Mina aga kulutasin terve tunni selle otsimise ja kirjutamise peale. Nii et kui sinuga midagi sellist juhtub, siis tea, et kusagilt on võimalik kiiresti ja mugavalt uus kinnitusmeil tellida.

Muide, ei Booking.com helpdesk ega itaallane ei ole mulle siiani midagi kirjutanud. Jah, selle paanika käigus selgus, et korteriomanik räägib ainult itaalia keelt. Ma ei olnud seda varem tähele pannudki. Aga noh, siis juba nädal selja taga, ehk saame ikka hakkama 😀

Ja veel, kes tahab oma esimeselt ööbimiselt 10% tagasi saada, siis võib lahkelt minu linki klikata või hiljem küsida. Saame natuke soodsamalt seigelda. Oleks ma ise seda vaid esimest korda ööbides teadnud!

PS. Positiivne on see, et praegu lubab neljapäevaks ja reedeks juba päikest. Nii et kaks päeva ehk ilusat ilma ikka ka 😀 Või mis ilus see maksimaalselt 11 kraadi ikka on. 😀

84600151

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.