Meie Itaalia vol 2

Täna, nädal enne puhkusele minekut, olen juba masenduses. Nii emotioonide rohke ettevalmistus. Kõigepealt vaatasin sõbranna toredaid Tenerife pilte ja siis Itaalia järgmise nädala ilmateadet.

Kui praegu, kell 10 hommikul, on seal juba 19 kraadi sooja, siis nädalaga saab see pidu otsa ja esmaspäeval ootab meid ees 9-kraadine vihmane ilm. Sealt edasi 10, 12 ja kolmapäeval isegi tubli 8 kraadi ja ikka vihm.

Homseks lubab Tallinna ka 6 kraadi sooja ja vihma. Sellise ilma nautimiseks pole vaja nii kaugele sõita.

Ja mu pole ikka plaani, mida seal teha. Või noh, plaan on väljas matkata, aga vihmaga kuigi kaua ei matka. Laste jaoks pole üldse suurt midagi leidnud. Loomaaia leidsin, aga see on lahti ainult nädalavahetustel, seega vähemalt laupäevaks on tegevus olemas.

Seal piirkonnas on ka väidetavalt Itaalia suurim seikluspark, mis avatakse 25. märtsil. Pühapäeval, mitte laupäeval. Pühapäeva hommikul me tuleme juba lennuki peale. Ühtegi siseruumide meelelahutust ei ole leidnud. Ma pole kindel, kas seal muuseumidki nädala sees lahti on. Pekki, ma ütlen.

Suur probleem on veel see, et meie reis lõppeb Riias. Mis see siis ära ei ole, mõtlesin. Aga on ikka küll. Nimelt ei tule pühapäeva õhtul Riiast Tallinna bussi. Või ma ei ole seda veel üles leidnud. Riia bussijaamast tuleb esimene buss 3.30 no ja lastega öösel seal Riias üleval passida ei ole lõbus. Jäävad võimalus võtta ka Riias öömaja ja tulla alles hommikul, leida mõni tuttav, kes tahaks järele tulla või viia oma auto pühapäeval Riiga ette. Riia-Tallinn lend tuleb ka alles hommikul.

Aga piltide järgi on vähemalt puud praegu juba roosad. On need siis kirsid, mandlipuud või veel midagi kolmandat.

Äkki peakski üldse suusapuhkuse poole vaatama?

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.