Meie Itaalia

Niisiis oleme 2 nädala pärast juba kusagil tundmatus Itaalia väikelinnas, kus vist eestlased väga käinud ei ole. Näiteks tripist ei leia selle piirkonna kohta silpigi.

Kuidas me sinna sattusime, võib lugeda näiteks siit. Mina isiklikult hakkasin juba närvi minema, sest alla kahe nädala aega ja majutust ei ole, rendiautot ei ole, plaani ei ole, Ryanairi mõõtu teist seljakotti ei ole ja ilma ka ei ole. Ühesõnaga mitte midagi ei ole.

Kui algul vaatasin majutust, kus oleks hommikusöök, ujumisbassein, merevaade ja katuseterrass, siis lõpuks jäid valikusse ainult hind ja köögi olemasolu. Sest märtsis on Itaalias veel külm, lastega niikuinii paigal ei passi ja pimedaks läheb juba kell 6 õhtul. Jääbki rohkem raha toidu veini ja muude hüvede jaoks.

Kui sai selgeks, et välibasseinid on veest tühjad, siis sai hakatud läbi kammima hotelle. Tuleb välja, et ka neil ei ole sisebasseine. Mõnel on mullivann ja paar sauna. Teistel pole sedagi. Ja hotelli hinnad on teadagi. Kirjutasin mõnele, et infot saada, aga ei valgusta nad sind midagi. Hea kui lause vastuseks saad.

Ja täna broneerisin lõpuks soodsa korteri kusagil täiesti tundmatus kohas (Hurraa!!!). Kuna võtame rendiauto, siis täiesti ükskõik, kus see baas on. Lennujaam peaks olema 9-10 km kaugusel. Omanik on veel venelane, saab asja ka kasvõi vene keeles aetud. Mina neid itaallasi natuke kardan. Rõdu, köök ja mullivann on ka 😀

Sinna jääme kaheks ööks ja siis mööda rannikut edasi. Viimased kaks ööd tahaks mägedes veeta. Nüüd on igal juhul põnevus jälle hinge ja hakkaks või kohe minema.

Programm tuleb ka veel kokku panna. Iga majutusasutuse lehel on välja toodud absoluutselt erinevad rannad, varemed, mäed, matkarajad, seega on neid seal palju. Info muidugi itaaliakeelne. Laste tempos kulgedes kaugele tõenäoliselt ei jõua ka. Õnneks lõunaund enam keegi magama ei pea.

Nii et tõenäoliselt vaatame kohapeal, mis elu toob. Elu on endiselt seiklus!

PS. Ilm on seal kevadel heitlik. Nii pikalt veel kusagil ette ei näita, aga pühapäeval lubatakse isegi 21 kraadi sooja ja siis kukub jälle 14 peale.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.