Kuidas teha e-poodi. 2 osa

Täna ma tunnen, et tahaks minna palgatööle. Näiteks Maksekeskusesse. Sain hommikul väga üldise kirja viitega nende kodulehel olevatele punktidele, miks nad praegu minuga lepingut ei sõlmi. Edasi mõtle juba ise. Ja selle eest makstakse palka.

Osa asju võtan siiski omaks ja neid on lihtne parandada. Telefoninumbrit kodulehele ei pannud täiesti teadlikult, sest ma ei taha, et igasugused suvalised igal ajal helistama kukuvad. Aga ju siis ongi valida, et suhtlen või teen firma nimele uue kaardi. Esimese hooga kooner minus ei leia see otstarbekas olevat.

Väidetavalt peab tootekirjeldustes olema mõõdud, kogus, värvus, materjal. Materjal on olemas, kogust minu e-pood lihtsalt ei pakugi või ei ole ma seda leidnud. Värvust tõesti kõigil asjadel ei ole, sest ma leidsin, et kui pildil on roheline konn, siis on imelik kirjutada, et konn on roheline. Aga võimalik, et tuleb arvestada ka värvipimedatega.

No ja mõõdud? Mis annab sulle teadmine, et müts on 25 cm pikk ja 17 cm kõrge, kui sul pole kunagi sellist mütsi olnud ja sa ei oska seda millegagi võrrelda? Lõige on selline, et oma tutimütsiga seda igal juhul võrrelda ei saa. Jah, ma võin sinna igasugu loomingulist möla kirjutada, aga ma tõesti leidsin, et selline info ei anna midagi ja on pigem infomüra. Ja tänapäeva inimene ei viitsi müra lugeda. Aga kui nõutakse, panen juurde. Huvitav, mida peaks veel panema, et pärast ei peaks veelkord ringi tegema?

Edasi ma ei tea, millised on ammendavad ostutingimused? Mitte ühtegi täpsustavat viidet ei ole. Viksisin need praegused paberid teiste pealt maha, aga ju siis neil ka ei ole ammendavad.

Muide, tänapäeval peab olema kõik puust ja punaseks Lahti kirjutatud. No et kui sul on võimalus pakki saata automaati, siis mis see automaat üldse on, kust seda leida ja kuidas toimib. Või mida kujutab endast kullerteenus. Kas keegi seda kunagi loeb ka, aga peab olema.

Ühe sõnaga, kui ma eile arvasin, et ma olen oma poe tegemisega poole peal, siis täna olen jälle alguses tagas.

Sain hinge pealt ära rääkida ja natuke oma tööaega kulutada. Nüüd aga uuesti e-poodi. Kiiret sellega õnneks ei ole, sest näidendite hooaeg algab alles kuu aja pärast. Vist. Mingid loomakarnevalid läksid minust sel aastal täiesti mööda.

Aga hea on see, et peale 8 kuud marineerimist, on mul vähemalt visioon, milline mu koduleht peaks välja nägema nii välimuselt kui sisult. Nii et hea, et kohe oli tunne vale ja edasi ei rabelenud.

Pood, mis valmid, on http://www.imeloom.ee

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.