Minu projektid

Kuidas mul siis läinud on?

Osta.ee projekt

Olen juba terve kümneka teeninud ja vabanenud kahest asjast. Ma küll ei tea, kas mul on kuhugi linnuke tegemata või olen ma langenud alla mingi usalduspiiri või seal polegi enam muid variante, , aga saan hetkel kasutada ainult deposiitmakset, mis tähendab, et reaalset raha mul ikkagi arvel veel ei ole, et saaks jälle midagi uut müüki panna. Meil on neid üleliigseid asju ikka kõvasti.

Sotsiaalmeedia paast

Edukalt sain sellega hakkama ainult sel esmaspäeval, kui ma sellest kirjutasin. Oli suureks abiks ja teen selliseid päevi kindlasti veel. Edaspidi olen püüdnud kasutada vähem, aga ikkagi kasutan.

Boonuseks on mul nüüd esimest korda elus sotsiaalmeedia turundusplaan. Uurisin välja, millistel aegadel vaadatakse kõige rohkem ja koostasin selle järgi. FB töötab kenasti, aga Instagramiga ei saa mitte kuidagi järjele. Isegi kord päevas postitamine on keeruline.

Hetkel on plaan teha valmis mingi ports Insta postituste pilte ja siis neid kasvõi ringiratast üles panna. Äkki on lihtsam, kui iga päev mõelda, milline pilt pilti sobib 😀

Imelooma veebipood

See projekt jäi ka tookord pooleli, sest õhtul abikaasa ütles, et no palju sul siis neid arveid on, et ei saa käsitsi saata. No tõesti, palju on? Aga tänapäeva inimene on laisk ja kui ta kohe ei saa, siis ta läheb ära ehk mugavus loeb. Ja ettevõtluses on ikka nii, et kui ei proovi, ei saa ka teada. Nii et täna saatsin selle avalduse ikkagi ära. Tõenäoliselt ei lähe läbi, sest seal on nii palju nõudmisi. Privaatsuspoliitika kirjutasin ja ostutingimused ka, aga transpordi info on alles pooleli ja kindlasti midagi veel. Aga eks nad ütlevad ja lasevad ära parandada, sest minu käest hakkab ikkagi raha saama.

10 000 sammu projekt

Juhtuski nii, et ma sain eelmise nädala lõpus Nooremalt päris vastiku nohu ja hoidsin ennast paar päeva käimisega tagasi. Täna (viies päev) on õnneks juba väga hea olla ja varust on veel +20 000 alles. Nii et hästi läheb.

Edit: Täna ma tunnen, et tahaks minna palgatööle. Näiteks Maksekeskusesse. Sain hommikul väga üldise kirja viitega nende kodulehel olevatele punktidele, miks nad praegu minuga lepingut ei sõlmi. Edasi mõtle juba ise.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.