Töö värskes õhus

Selles kuus on sammudega väga hästi. Hetkel on juba umbes 35000 üle. Kusjuures esmaspäeval oli kõigest nii kopp ees, et võtsin puhkepäeva ehk siis spetsiaalselt kusagil kõndimas ei käinud. Haige pole olnud ja kell trikitanud ka ei ole.

Sellel nädalal on läinud eriti hästi seepärast, et sain ühe tellimuse korraldada üks 5. sünnipäev Pääsküla rabas. No ja käisingi seal mitu korda radu läbi kõndimas, et näha, kas saab, kuhu viib ja mis näha on. Tahaks ikka käia selliseid radu, kus iga päev ei käida. Algul polnud ühtegi ideed ka.

Nii et käisin kohe mitu päeva jutti. Eile käisin veel ainult seepärast, et lubas lund sadada ja äkki ma ei leia raja algust üles. Tegelikult täiesti asjatu, sest lund sadas vähe ja rada oli tegelikult ka puude järgi äratuntav.

Aga ma leidsin nii laheda raja, et seda tuleb kindlasti ka teistele näidata. Ning mõtlesin välja nii lahedad tegevused, et neid tasub kindlasti teinekordki kasutada.

Grupp sattus ka muidugi väga lahe. Kuigi ma ei tea, kuidas lastele tundus, aga vähemalt minul on küll emotsioonid laes. Ja loomulikult jälle tänased sammud täis. Nimelt läks koju tulles buss Hiiul täpselt nina alt ära ja busside vahe on pühapäeviti nii pikk, et jõudsingi jala juba enne järgmist bussi koju. Silmnähtavalt ma muidugi ei ela rabast väga kaugel ka.

Seekord siis keegi midagi ei jahtinud, vaid oli karu juhendamisel loodusretk, kus sai vaadata, otsida, nuusutada ja prügikotis mäest alla lasta. Kahe tunniga läbisime umbes 2 kilomeetrit. Ah, seda tahtsin öelda, et nüüd tulek ikkagi konkreetsed pakkumised valmis teha, koduleht teha ja rohkemate lastega hakata rabas ja metsas käima. Elagu töö värskes õhus!

Pildil on ee, mida sa näed Pääsküla rabas siis, suurtelt teedelt mõnelerajale astud.

IMG_1114IMG_1123

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “Töö värskes õhus”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.