Sotsiaalmeedia paast alga!

Täna tegin otsuse, et alustan sotsiaalmeedia paastu. FBs ja Instagramis käin täpselt nii palju, kui turunduse jaoks vaja on. (FBs olen palju, Instas käingi ainult postitamas ja seda ka mitte iga päev).

Kui päris aus olla, siis eriti tihedalt ma Facebookis ei postita, sest peas tiksub teadmine, et kohe on niikuinii tasuta levil kriips peal. Tegelikkuses seda ikka veel juhtunud ei ole. Pigem on Insta levi märkimisväärselt vähenenud. Imelooma lehel 10 laiki 14 tunni jooksul 600 fänni juures ei ole väga suur %.

Ühe sõnaga peaks tegema kindla turunduskava, asjad ette valmistama ja sotsiaalmeedias käima ainult neid asju üles panemas.

Enda hallatavate lehtede jaoks tuleb telefoni uuesti tõmmata Facebook Pages Manager (uppus koos vana telefoniga) ja panna teated peale. Siis saab ilusti ja kiiresti kõik ühendusevõtud kätte ja kommentaaridele vastatud. Neid õnneks palju ei ole, et segama võiks hakata.

Ühelt poolt hoian nii aega kokku (loodetavasti palju) ja teiselt poolt enda närve, sest hetkel käivad mulle teiste ideaalsed elud natuke palju närvidele. Ok, ma saan mõistusega aru et mitteideaalseid pilte lihtsalt keegi ei pane ja mitteideaalsetest asjadest ei räägi ammugi mitte, aga ikkagi.

Või ma näen pidevalt, kuidas keegi seletab, mida teeb tema, et tema elu on täpselt nii ilus, kui see praegu on. Ma saan aru, et kõik tahavad ideaalsed ja tublid olla, ning see müüb, aga ikka ajab närvi. Mulle omale lihtsalt tundub, et pinguta, palju jaksad, ikka ei saa minust iial seda ideaalset inimest.

Aga eks ma annan teada, kuidas see paast ja parem turundus läheb. Igal juhul sammuprojekt läheb veebruaris hästi. Hetkel üle 20 000 sammu plussis, mis annab võimaluse kasvõi paar päeva rahus haige olla või muud moodi hinge tõmmata.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

3 kommentaari “Sotsiaalmeedia paast alga!”

  1. See sotsiaalmeedia paast kõlab nii hästi. Peaks ka rakendama ja kasutama ainult vajalike asjade ajamiseks. Praegu lihtsalt võtab sotsiaalmeedia elu elamine päris palju aega ära. Või on need haigused, mis mind ja lapsi vaheldumisi ründavad, mu aja ära söönud. 😦

    Meeldib

    1. Lapsed ongi väga ajamahukad. Mul on endiselt 3-4 tundi lastevaba aega päevas ja nende kisa taustal on tegelikult hea nüri pilguga FBs passida 😀 Ja hetkel viies päev, kui keegi kodus haige ei ole 😀

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.