Lihtsalt mõtisklus

Loen loodusravi grupist, et MMSi ei juleta kasutada, sest seda pole pikalt uuritud. Keegi ei tea, kuidas see mõjub 10 aasta või 20 aasta pärast või kuidas see lastele ja lastelastele mõjub, aga miks ma ei ole sellist arvamust lugenud kunagi vaktsiinide kohta? Neid pole samuti katsetatud. Me ise oleme parajasti katsejänesed ja keegi ei tea, mis juhtub meiega homme või 10 aasta pärast. Ja samuti on iga uus põlvkond oma uute kokteilidega katsejänesed, sest ükski inimene ei ole kõrge vanuseni sellega veel elanud.

Või iga uus tablett? Või naatriumglutamaat sinu vorsti sees? Keegi ei tea, mis meist on 10 aasta pärast saanud või kuidas see enne lapsi söödud keemia meie lapsi tegelikult mõjutab.

Mille poolest üks lühikese ajalooga keemiline ühend on kuidagi julgem tarvitada kui mõni teine tundmatu asi? Kas seepärast, et lihtsalt paljud kasutavad? Või keegi kusagil ütles?

Lihtsalt mõtisklus.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.