Appi, ma tekitan ise ju ka jäätmeid!

Seoses jäätmetega tekkis mul täna veel üks äratundmise moment.

Tegelikult ma ju oma ettevõttega tekitan maailma jäätmeid juurde. Ühelt poolt jääb fliisi ikkagi üle, kuigi ma väiksemad jupid kasutan igasugu ninade ja sabade täiteks ära või hallid ja oranžid toonid viilutangi sabadeks. Teiselt poolt ei lähe seda mütsi ka tõenäoliselt rohkem kui kord vaja.

Lasteaiad oleks isegi teema. Seal ketaks see vist aastaid. Niisiis jääbki üle ainult ja ainult rent. Nüüd on kuidagi selgem suund ehk siis algatuseks tuleb leida rendiplatvorm ja hakata tootma.

Tootmisega on ka see lugu, et pidevalt kaalun hakata oma kostüüme tegema taaskasutatud materjalist ehk siis sellest, mida kaltsukast parajasti leida on. See on selline kaootiline ja eksklusiivne, sest päris sama asja tõenäoliselt kunagi teha ei õnnestu. Seega iga asja jaoks uued pildid ja rohkem ajakulu. Rendiriiete ehk siis üksikeksemplaride jaosk olen taaskasutatavat materjali juba varunud.

Ma ei tea, kuidas maailm selle vastu võtaks, aga Eesti ei ole selleks minu arvates ikka veel valmis. No et ostadki raske raha eest kellegi kasutatud asja.

Eks näis, kuidas kujuneb. Hetkel lõpetn igal juhul oma tellimusi uuest materjalist.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.