Reklaamid

Vist saan oma esimese 50 € nüüd kodulehelt pillevaljataga.com kätte. Pea terve aasta pidin koguma, nad kannavad ainult viieküneseid üle.  Lugejad neid reklaame ei salli, ma ise ka ei salli, aga 50 on pool kodulehe aasta ülalpidamise kuludest, seega abiks ikka. Seda enam, et see koduleht ei too midagi sisse.

Nüüd nägin, et kiideti Google reklaami. No et kui hästi klikkida, tuleb oma 10 euri päevas ära. Pole ju paha. Tegin ära. Aga need, hullud, panid ju veel 3 reklaami kodulehele juurde. Ise ma kohta valida ei saanud või ei osanud (peaks korra moodulialast uurima) ja Google reklaamid on veel rahvusvahelised ka, kohalik tõenäoliselt ei klikka. Ma ise näen iHerbi ja Booking.comi. Pole muidu poppe lehti vist viimasel ajal näppinud.

Leht nüüd nii kirju ja nõmme, et anna olla. No et tuleks uuest neist (või kõigest) lahti saada ja ilma edasi elada. Googlest saan ise jälle ilusti lahti, aga nende teistega tuleb kõigepealt leping lõpetada.

Raha mulle meeldib, aga selle kogumiseks tuleb mingi muu leht teha. Portfoolio võiks ikka visuaalselt ilus olla. Sorry, reklaamitootjad.

PS. Praegu viskasin statistikale pilgu peale. Tundub, et Google on ikkagi kasulikum ja praeguse tempoga tiksuks 10 kuus. Nii saab ju kogu aastakulu kokku 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Reklaamid”

  1. Ma küll midagi totaalselt häirivat ei märganud. Üks pop-up reklaam hüppas lehele kohe lahti, aga ma juba automaatselt klõpsin need kinni. 😀

    Tegelikult reklaam ei ole halb. Vaatame seda selle nurga alt, et kui reklaame poleks, siis me ei teaks ju mida kaubandusest üldse võimalik saada on või milliseid teenuseid üldse pakutakse. 😉

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.