Foto-Etsy

Nii kui ma siin kurtsin, et fotoetsys ei kedagi, komistas minu otsa üks naine, kes tegi oma magamistuppa lillepiltidest kollaaži. Pidin küll natuke kätt hoidma, lõikama pildid õigesse mõõtu jne, aga ostis kaks pilti. Oleks kolmanda ka ostnud, aga ma ütlesin, et nii lõigatuna ei näe lahe välja. Loll mina.

No ja täna tuli see raha juba mulle arvele. Tegelikult oleks tahtnud selle eest järgmise kuutasu ära maksta. Edasi-tagasi ülekanded võtavad ju vahendustasu. See juhtub juba teist korda ja nüüd, kui vaatama tulin, mida teha annab, siis selgus, et tulebki igal esmaspäeval ära. Panin korra kuus peale. Ehk ostab keegi veel midagi.

Ja veel. Nädalaga on hoogu nii palju juurde tulnud, et igas valdkonnas on käed-jalad tööd täis. Lisaks oli eelmisel nädalal üks laps kodus haige, nüüd teine ja haige laps on, olenemata vanusest, ikkagi üsna energiamahukas. Samas hea, et need on üldse selle kooliaasta esimesed sellised puudumised. Väga hea kooliaasta on olnud.

Kohe täitsa põnev, mis uus nädal väljakutsete mõttes toob.

PS. Pildil oleva tootenäidise tegin ma ise. Prooviks. Teistel seega sellist ei ole. Mitte, et see midagi aitaks. Sinna pildi asemele saan kerge vaevaga ükskõik millise pildi panna. Nüüd peaks mõne ilusaam tootenäidise ka tegema 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.