Facebook

Hiljuti mõtlesin, ja vist kirjutasin sellest natuke ka, et mida teha oma 7 hallatava FB-grupiga? Kõikides piisavalt toimetada ei jõua. Ja nüüd tegi FB ju ise selle otsuse ära.

Nimelt, ma ei tea küll millisest kuupäevast, aga sinu uudistevoost kaovad ära kõik firmade ja brändide kodulehtede teated ja meedia, mis peaks siis olema videod. Facebook ise väidab, et ikka selleks, et sinu uudistevoog oleks kvaliteetsem.

Tegelikult need, kes raha maksavad, ikka pääsevad edasi. Aga raha on mõtet maksta ainult siis, kui see midagi ka sisse toob. Niisama hobilehtede eest mina ei maksa. Täna veel on uudistevoos kõike, aga mingist päevast tuleb siis harvendamine.

Mida mina arvan, mis nüüd juhtuma hakkab?

Mina kardan kolme asja:
1. Hakkavad saama rohkem sõbrakutseid ja sõbrakshakkavad tahtma sellised isikud nagu Ime Loom või Pille Fotoleht (ma mingeid tuntud brände ei taha siin lörtsida, pärast saavad kurjaks).
2. Tekivad brändiga seotud grupid. Kogumispäevik juba hõõrus oma edu üle käsi. On küll lihtsalt geniaalne turundus. Loomulikult turundab pank oma tooteid, aga sinna nad veel jõuavad. Algul jäetakse mulje, et kõik sinu heaks, aga tegelikult on pank alati sinuga vastaspoolel ehk omakasu peal väljas.
3. Sulle hakkavad FBs kirju saatma sellised isikud nagu Ime Loom ja Pille Fotoleht. Nii tore on kirju saada!

Ja ma ei usu, et kõik see on mulle (või sulle) kuidagi mugavam, kui praegune olukord, aga eks inimene harjub kõigega.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.