Lühikesed mõtted

Lapsed

Eile läksin poodi. Ma tavaliselt üritan vältida aega, kui koolis on vahetunnid, sest ei viitsi seista sabas koos kommi-limpsihuviliste lastega. Eile läks teisiti. Enne poodi näen, et tee ääres üks poiss pikali ja teised kaks taovad teda jalgadega. Ka pähe. Jäin vaatama ja astusin ligi.

Kõik krapsti püsti. See pikali olnud poiss küll ei nutnud, aga teised teatasid mulle rõõmsate nägudega, et see olevat nali. Igal juhul pikali olnud poiss jooksis selle peale minema. Naljakad naljad neil küll. Oleks pildi teinud ja kooli tegelemiseks saatnud, aga telefon oli loomulikult koju jäänud. Hea, et mul poisse ei ole. Sama tüdrukud on jällegi sõnadega väga väga õelad.

Arved

Mulle ei meeldi arveid maksta. Venitan nendega alati viimase hetkeni. Arvete maksmine tundub nii palju tähelepanu nõudva asjana. No t midagi valesti ei läheks. Tegelikult põhjendamatu kartus. Täna hommikul võtsin ennast kätte ja ajasin Omniva, Etsy, Zone ja teistega asjad korda. Ei võtnud üldse üleliia aega. Ja selles kuus ei saanud ka ühtegi meeldetuletust. Valetan, ühest Etsy poest juba tuli. Ma ei tea, mille alusel nad neid saadavad.

Haigus
Muidu ei saagi nagu aru, kui paljude asjadega ma kogu aeg rakkes olen ja millega tegelen, kui on aeg aeg maha võtta. Siis koguneb neid asju hämmastavalt palju, kuhu peaks minema ja mida tegema ja kellele tuleb ära öelda. Isegi süümekad juba jõudsid tekkida. Eilsest on siiski juba entusiasm tagasi ja päris palju jõudsin ära teha. Täna tuleb veel tegusam päev. Täna pole enam palaviku tunnet ka :p

Raha

Kõndimas käies ei kuula ma midagi, vaid mõtlen, kuidas teenida raha. Hetkel on seis selline, et olen elanud üle oma võimete ja rahavarud on üsna nullis. Novembris käisin ju Marokos matkamas, detsembris ostsin kõigile lennupiletid Itaaliasse. Lisaks olen lubanud omale ka muud luksust.

Näiteks olen sel aastal käinud kallis juuksuris. Viimati maksin 80 eurot. Käin seepärast, et kevadel käisin lihtsalt vahelduse mõttes proovimas ja siis tehti mulle seal nii ilus soeng. Teised kaks järgmist juuksurit ei ole seda kahjuks enam korrata suutnud. See esimene on aga siit Järvelt juba kuhugi edasi liikunud.

Samas eelmisel nädalal lõikas üks juuksur mu lapsele ilusa soengu. Nii et kerge lootus jälle on. Lõikas veel kiiresti, sest mina olin aja täiesti unustanud. Ja tellitud teade jõudis kohale tund hiljem. Aga hea, et üldse jõudis. Muidu poleks meie jõudnud ja mul poleks ka pärast ühtegi süümekat olnud, et me lihtsalt ei läinud.

Aga raha ei paista endiselt ühestki valdkonnast ega august. Ja jaanuar on igal aastal hapukurgihooaeg muidugi ka. Võib-olla peaks sel teemal pikemalt peatuma?

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.