Sinine esmaspäev

Hõikasin siin eile oma sammudega, aga täna tuli jälle tagasilöök. Tegelikult oli sellest juba eile aru saada, aga ma ei tea, miks ma ei tahtnud saada.

Nimelt täna palavik kallal. Õnneks midagi muud ei ole. Juba õhtul oli väga külm olla. Oleks pidanud topeltannuse d-vitaiini ja c-vitamiini sisse võtma ja eeterlikku õli talla alla määrima. Tavaliselt aitab. Kanget alkot ma ei võta, kuigi mõnedel juhtudel on see ka tõesti külmarohuks. Veri lihtsalt on vaja liikuma saada.

Teen seda kõike siis täna ja loodan homseks jälle rivis olla. Muu hulgas otsustasin, et ei lähe täna ei sinna ega tänna, vaid püsin ilusti toas ja paigal. Tuleb kah pisikutega võitlemisel kasuks. Silmnähtavalt ei olnud keha selle nii kiire spordispurdiga rahul. Ja nüüd väike puhkus.

Õlidest võiks ka rääkida. Mingil hetkel nägin ja tuli tunne, et mul peavad need kodus olema ja nii ostsin omale paar hirmkallist doTerra eeterlike õlide segu. Lõhnad on igal juhul küll jumalikud. Nii et kui ka ei aita, siis on niisama tore selles lõhnapilves olla. Mingit kontot ma ei oma ja edasimüüja ei ole, nii et reklaamina seda võtta ei tasu. Maksin oma toodete eest täishinda. Muidu harilik võrkturundus, kes kursis ei ole.

Aga hetkel on enesetunne juba kõvasti parem, kui hommikul, nii et lootus on. Samas ka kõrge palavikuga on kõvasti parem, kui pisikesega. Nii et ära hõiska enne õhtut 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Sinine esmaspäev”

  1. Minu kaks lemmikut on juba 7-8 aastat need: https://www.nahrin.ee/olio-plus-33-7-urdi-oli-valu-vastu-ergastav ja https://www.nahrin.ee/alpiolide-sprei-kulmetuse-vastu-hingamisteedele. Esimest saab “sajal” moel kasutada aga minu esmaabiks ta eelkõige ninakinnisuse (jm koopaturse) ja peavalude korral, teist panen lastele nt ööseks padjale või ööriiete rinnale. Edasimüüja ma ei ole aga konto on oma tarbeks tehtud, niiet huvi ja püsikliendipakkumiste korral saan abiks olla. Mingit teenistust mulle sellest ei teki, nii igaks juhuks ütlen ära. Aga tooteid tõesti soovitan.

    Meeldib

    1. Huvitav, miks su kommentaar mulle modereemimiseks tuli, mitte otse üles ei läinud? Aga aitäh, viskan pilgu peale. Aga aitäh! Viskan pilgu peale. Ma oleks nagu nendest midagi varem ka kuulnud. Ise aga vist siiski ei pääse. Nina oleks nagu ka juba niiske.

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.