Aasta teine nädal

Kohe näha, et vahepeal algas kool ja et lastega toomine-viimine-mässamine võtab kõvasti rohkem aega, kui koolivaheajal. Nii et sel nädalal pole eriti kirjutamiseks aega jäänud.

Nädala kõrghetk on 80 000 sammu ehk siis see, mis 1. jaanuaril jäi kella puudumise tõttu kirja panemata, on tagasi tehtud. Kui ma vahepeal telefoni jälle ära ei uputa, või muud moodi ära ei hävita, on ehk võimalik ka ainult kirja läinud numbritega eesmärk täis saada.

Sest tegelikult on veel eelmise nädala päev hinge peal, mil käisime perega Viimsis veekeskuses. Kuigi mu kell võis kunagi olla veekindel, siis peale Maroko matka tuli selle klaasi pragu ja veekindel ta enam tõenäoliselt ei ole. Enne ei testi ka, kui uus kell olemas. 2,5 tundi vees sahmimist ja 0 sammu. No et paneks midagi ilma loendamata juurde. Tegelikult kes teab, kui õige see lugeminegi on.

Sammuprojekt viis jälle kaks korda Männiku karjääri ja ülejäänu tuli niisama igapäeva sahmimistega täis. Või tegelikult valetan. Kolmapäeval pidasime lõpuks ära Vanema 9. Sünnipäeva. Sõpradega. Seisin küll päev läbi jalgadel ja hakkisin, voltisin ja kaunistasin, aga samme oli õhtuks 5000 puudu. Tegin siis veel peale pidu ühe tunnise jalutuskäigu Nõmme vahel. Midagi muud spetsiaalselt meelde ei tule.

Aga nädalavahetusel karjääri. Laupäeval võtsin kaasa terve hunniku võõraid ja tuttavaid inimesi, lastega ja ilma. Grupp oli suur ja hajus väga laiali. Loogiline, et suured ei jaksa laste tempot pidada. Ka ühed lapsed läksid kaduma, aga nad olid silma järgi suhteliselt noored ja teiste andmetel läksid tagasi. Kõigil lastel oli ikka keegi vanem ka kaasas. Ülejäänud lastega hullasime niisiis liivamägedes. Ja natuke jää peal ka. Kokku läks selle umbes 7 kilomeetri läbimise peale 4 tundi. Hämmastav!

No ja täna käisid teised uisutamas ja mina hullasin niisama. Ikka karjääris. Nii need sammud tulevad ja aeg kulub 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.