Veelkord Männiku karjääris

Selle eilse pildiga olid ikka lahedad lood. Kusjuures telefoniga tehtud pilt ja kunstiliselt ei oma mitte mingit väärtust. Ja Facebookis like ja populaarsust tuleb, mis mühiseb.

Paljud on küsinud, kus on. Mõned käisid juba täna otsimas ja ei leidnud ning alles siis küsisid. Eks lähevad teine kord uuesti. Ja mõned sõimasid pea täis, et julgen tehismaastiku jagada. Ei tohtivat ka parke ja oravaid propageerida. Ei ole loodus. Peale seda tekib muidugi jälle tunne, et pe..sse need Eesti fotogrupid. Lähen hullan näiteks 500px edasi.

Mina arvan, et tehismaastik, siis tehismaastik, kui park, siis park. Peaasi, et tekitab huvi. Peaasi, et inimesed tulevad toast välja liikuma. Eriti tore, kui nad veel lapsed ka kaasa võtavad, sest loodusgruppide põhiline pilte jagav kaader tundub olema juba vanem ning lapsed pesast lennanud.

Muide, täna tehtud jääkunsti pildid ei lähe pooltki nii hästi peale, kuigi kant on sama. Ja vaevalt keegi selle peale homme välja ka läheb 😀

Mina aga lähen kindlasti veel ja seekord juba koos rohkemate lastega.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.