Kuidas saavutada eesmärke?

Selle aasta tarkusetera: Tee iga päev üks väike asi oma unistuse tarvis ja varsti sa märkad, et oled juba edasi liikunud.

Natuke mõeldes töötab see eriti hästi siis, kui sul on ainult 1 unistus. Kui neid on mitu, läheb asi laste, kodu, töö, mille eest võiks raha saada, vahel jällegi natuke virr-varriks ära.

Räägin natuke enda selle aasta plaanidest lähemalt.

3,5 miljonit sammu

Kõigepealt seadsin omale eesmärgiks käia aastal 2018 ära 3 500 000 sammu. See on natuke alla 10 000 iga päev, aga annab siiski mingi lõtku. Näiteks eile jäi mul juba vahele, sest mu sammulugeja kell on nii algeline, et suhtleb ainult telefoni äpiga. Vahepeal aga mul oma telefoni ei olnudki ja kui aku ka veel tühjaks lasin, siis hakkas kell muidugi mingi aasta 1. jaanuarist omadega uuesti pihta, seega suht kasutu.

Oleks võinud ju selle äppi tahvlisse tirida, aga näe, ei viitsinud. Alles täna võtsin kella uuesti välja ja panin õigeks.

Nüüd tuleb püüda mitte unustada üle paari päeva andmed telefoni tõmmata, sest automaatselt see seda ei tee. Samuti ei ole see äpp seotud ühegi pilve peal oleva kontoga, seega eelmise aasta andmed uppusid koos eelmise telefoniga. Nüüd tuleb siis püüda mitte ära uppuda. Unistus on küll saada mingi parem kell, mis lisaks sammudele suudab GPSi järgi ka läbitud kilomeetrid kokku lugeda. Praegu on see näit natuke meelevaldne.

Niisiis jällegi 10 000 sammu päevas. Eelmisel aastal vist päris iga päev täis ei saanud, nii et natuke rohkem pingutamist ikkagi. Aga see võtab aega. Ümmarguselt ikkagi kaks tundi liikumist päevas. Täna käisin kontrolli mõttes Pääsküla rabas. Vastab endiselt tõele. Suvel on lihtsam, siis niikuinii sahmi õues, aga talvel on see ikkagi kindel aeg päevast, mis tuleb liikumisele pühendada. Äkki saab joostes kiiremini sammud täis, peaks proovima 😀

Rullimaa

Teine eesmärk on lõpuks teha ikkagi valmis oma vetsurullimeisterduste raamat. Selleks oleks vaja kirjutada üks lugu ja siis illustratsioonid meisterdada vetsurullidest. Seega algatuseks tuleks natuke loovkirjutamisega tegeleda. Poleks paha tekitada üks lobapostitus päevas. Kui on niisama loba, siis läheb ehk kiiremini ka. Teine variant on muidugi leida keegi, kelle lugu siis ära illustreerida.

Adobe Illustraator

Veel olen kirjutanud, et tahaks AI selgeks õppida. Siin ei ole tõesti muud, kui iga päev YouTube abil mõni trikk selgeks õppida ja hiljem juba lihtsalt katsetada-katsetada-katsetada. Ma ei tea, mida ma selle oskusega peale plaanin hakata. Hetkel ei oska oma PhotoShopi oskust ka kusagil rakendada.
Hetkel rohkem ei kirjutagi, sest muud punktid on Imeloomaga seotud ja sellega tuleb niikuinii iga päev jätkata ning hobid ja puhkus ….. selle vist lükkan pingereas aega, kui on aega 😀

Tegusat aastat!

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.