Ikka veel telefonist

Praegu on saabunud hetk, kus mil ma ei saa tõesti (universumi) vihjetest aru.
Teemaks ikka telefon.

Nüüd selgus, et mu Marokos uppunud telefoni siiski parandada ei saa. See tähendab, sain juba tagasi ja maksin ära, aga siis selgus, et levi ikkagi ei ole. Võetu uuesti remonti. Nüüd siis selgus, et sellest ikka asja ei saa.

Saime kokkuleppele, et ma jätan oma sinna varuosadeks ja saan asendustelefoni omale. Kõige kiirem ja kergem lahendus ehk siis minu jaoks oleks kõik edasi samamoodi nagu viimasel kuul. Lisaks ei pea midagi tühjaks tegema ega ümber tõstma.

Ja täna kukkus mul see asendustelefon maha ja klaas puruks. Ma ei osanud mitte midagi muud teha, kui keset tänavat lihtsalt naerma hakata. Mis veel võimalik on?

Mul pole mitte kunagi mitte ühelgi telefonil õnnestunud klaasi katki saada ja telefon on mul olnud juba nii 20 aastat. Eks nad kukkunud ikka on, aga ju siis ei ole sellist klaas-asfalt laupkokkupõrget õnnestunud saavutada. Nüüd kukub see telefon 1 kord maha ja klaasivahetus. Hea, et tuttuus telefon muidugi ei olnud.

Aga miks mul viimasel ajal nende telefonidega ikkagi õnne ei ole? Ma peaks marki vahetama? Aga mille vastu? Ühtegi vihjet pole olnud. Või peaks üldse telefonis loobuma? Millest ma aru ei saa, et mulle seda ikka uuesti ja uuesti (valusalt) meelde tuletatakse?

Abikaasa ütles, et pole siin mingit mõistatust, lihtsalt läks katki, aga tema mingisse universumisse ei usu ka.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.