Kuidas me märtsis Itaaliasse lendame

Nii kui olin neljapäeval ära kurtnud, et kingitusi ikka ei ole, nägin FBs, et Ryanairil on jõulukampaania ning piletite hinnad alates 4.99. Enne õhtut ma küll peale lennata ei saanud, aga siis hakkas internet juba olemas olema.

Niisiis kevadine koolivaheaeg oli vaja ära planeerida. Meil koolis on see endiselt märtsis. Võiks ju passida ka lastminute pakette, aga siis pole jälle kuuse alla midagi panna.

Ma ise elamustesõltlane ka. Kas ka pere seda hindab, pole ma kindel, aga kui neile erinevaid võimalusi ei tutvusta, siis ei oska nad tahta ka.
Ja mida ma siis tegin? Kõigepealt jõi silma, et 21,99 eest saab nii 19. kui 21. märtsil Tallinnas Londonisse. Kell 12 veel pealekauba. Mine või kasvõi üksi. Ükski idee, kuhu varem olin mõelnud minna, selle lennuga aga ei sobinud.

Otsinguteks kasutan azairi. Ei jäänudki muud üle, kui panna otsingusse London ja teise lahtrisse anywhere ning vaadata, mida pakutakse. Põhiliselt pakuti Prantsusmaad ja Saksamaad. Ainuke enam-vähem soe koht oli Itaalia Pescara. Ma pole sellest kohast mitte kunagi kuulnud ega isegi mitte Itaaliast unistanud, aga saame siis teada ja näha. Tõenäoliselt hakkab isegi meeldima.

Mina selline seiklushimuline ja hea, et abikaasa tuleb ilma kobisemata minu hullustega kaasa. Näiteks suvel sattusime täpselt samamoodi Turu saarestikku ja väga vahva oli. Ega kahe lapse selline liigutamine ei saa meelakkumine olema. Õnneks Londonis on kahe lennu vahel kõigest 2 tundi.

Tagasi lennuga muidugi nii lihtsalt ei läinud. Lõpuks tuleme tagasi läbi Barcelona, paus 4 tundi ja õhtuks maabume Riias. Kuidas sealt koju saab, tont seda teab. Buss iseenesest tuleb, aga seda peab 5 tundi ootama. Muidu aga olen oma eilse töö tulemusega väga rahul – pausid väiksed ja hind soodne ning seikluste maik juba ette juures.

Niisiis olen põnevil. Kuna on madalhooaeg, siis majutust on saada väga mõistliku hinna eest ja väga headesse kohtadesse. Saab nii suurt merevaatega terrassi, hommikusööki kui ka trantsporti lennujaamast, oma basseinist rääkimata. Peab kohe mõtlema, mis on oluline.

Merevesi on tõenäoliselt külm, aga siis saab rentida näiteks Fiati ja sõita mägedesse. Süüa pastat ja niisama tšillida. Aaaa, ma nii tahaks juba minna ehk elu on seiklus!!!!

Seega on reedest jõulukingitus olemas ja mingi sellekohane paber või pilt läheb näiteks koos Italian taste in Estonia puuviljavalikuga kuuse alla. Ja jälle üks mure vähem.

Kes seiklusi ei karda, siis Ryanairi kampaania kestab siiani. Võib ka meiega Pescarasse lennata.

  • Kõik lisatud lingid viivad kuhugi.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “Kuidas me märtsis Itaaliasse lendame”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.