Jõulustress

Nonii, nüüd jõudis jõulustress ka minuni. Erilise panuse selleks on andnud Telia. Nimelt ei mul juba neljandat päeva internetti või nohm vahel pika ootamise peale midagi tuleb.

Eile oli vaja Imelooma pakid posti panna, aga aadresse kusagilt kätte ei saa. Ka telefonis on sel nädalal andmeside E ehk siis alla igasuguseid G-sid. Nii et pole sellest ka abi.

Ja kõige lõpuks tahtsin perele kuuse alla panna mõne puhkusepaketi, aga kui netti pole, pole ka paketti ehk siis nii rikas ma ei ole, et helistad esimesse reisibüroosse, kelle reklaam ehk võiks kodus olla ja võtta, mida pakutakse. Ehk siis tänaseks päevaks ei ole mul olemas mitte ühtegi jõulukinki. Imelooma pakid sain siiski posti ja sellega peaks selleks aastaks ühel pool olema.

No ja Teliaga suhtlemine on hoopis omaette ooper. Väga palju on aega ja närve kulunud ja tulemust ei ole.

Teisipäeva õhtuks tuli telefoni natuke levi ja sain arvutile hotspoti teha, seega sain ka Teliale ära täita avalduse, et kõik ei ole ok. Sain ka mõne aja pärast sõnumi, et jah, viimase 24 tunni jooksul on teil olnud 6 katkestust ja vea parandamise personaalne link on siin. Link??? Kui mul netti ei ole, kuidas ma sinna lingile peaks siis ligi saama???? Telefoni levi oli selleks ajaks uuesti läinud.

Ja kui lõpuks sain, siis oli seal täpselt seesama leht umbes 500 juhendiga, mida näevad kõik. Ei osanud seda just mulle vajaminevat küll valida. Palve peale saata see juhend mulle meilile, soovitati mingit teist linki. Kuna netti pole siiani, pole ka näinud, mis seal on.

Järgmine episood oli telefonikõne sealtpoolt. Tuli välja, et mul ei saagi netti olla, sest … ma ei saanudki aru, kas mul pole piisavat paketti või ei ole piisavat kaablit. Et kiirus 0,18 kb/sek ongi esmaspäevast ok?

Kui ütlesin, et mul pole esmaspäevast ka telefonis andmesidet, siis öeldi, et mul on telefoni ümbris liiga paks, maja seinad on liiga paksud või kui te elate mingis sitas kohas, siis ongi sitt lugu ja sinna ei saa nemad midagi teha. Ma omast arust vahepeal kolinud ei ole. Ka uusi kodumasinaid ei ole ostnud. Ka seda on väidetud, et need mu wifit segavad.

Kuna ma ikka edasi jaurasin, saadeti mulle koju tehnik. Kiituseks võib öelda, et ta oli enne kohal, kui ma oma töölaua aluse ära suutsin koristada. Nimelt tuleb just sealt meie internet korterisse.

Keeras sealt interneti sissetuleku karbist ühe juhtme lahti, esitas selle eest 10-eurose arve ja hetkel nagu oligi Internet. Aga nii kui ukse enda järel kinni tõmbas, oli pidu jälle läbi. Siiski asi natuke parem on, sest eile-üleeile ei saanud ma postkastigi, nüüd tuleb pika ootamise peale ikka üht-teist juba lahti ka.

Lisaks raiuvad nad kõik ühest suust, et mu internet töötab laitmatult. Ainult et kui ma Telia lehel teen ühenduse kontrolli, saan siiani teate, et ühendus töötab tõrgetega.

Ühe sõnaga mina ei oska enam mitte midagi teha. See üks, kes 123 kirjutas, et mul on olnud 6 katkestust, ei ole rohkem ühendust võtnud. Teised raiuvad, et kõik on kõige paremas korras ja ma ise olen loll. Jälgimisse pole mind jäetud. Kord tehti seda suisa kolm päeva. No et kui mingi jama on, siis reageerivad kohe.

Sain ära kurta ja hakkas kergem. Aga mis kingitustest saab, mina ei tea. Nädalavahetusel kuhugi kaubanduskeskusesse trügima minna ei ole mul jaksu.

PS. Kui keegi näeb mõnd sooduspakkumist lennupiletitele või puhkusereisile järgmiseks nädalaks, andke teada. Põgeneks meeleldi nende jõulude eest kuhugi kaugele.

 

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “Jõulustress”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.