Miks mina ei pea mitte Instagrami saama?

Huvitav, miks ma pean, nüüd, aasta lõpus, Instagramist ja Facebookist?

Täna ei ole juba teist päeva Internetti. Nagu ikka, ei kodus wifit ega telefonis Gsid, ainult E on. Ei saa hommikukohvi kõrvale blogisi lugeda ega isegi mitte mütsisoovijatele pilte saata. Jube tüütu. Ja Teliasse pole mõtet helistada. Nad jälle ütlevad, et enne, kui mul on otse seinast tulev Internet järele proovitud, nemad midagi ei tee. Mul äkki kodumasinad võtavad toast wifi ära. Või naabrimehe kodumasinad. Aga mul ei ole selliste otstega kaablit ja ongi hambad.

Eile olin tubli ja asusin üle nädala jälle õmblustöö kallale. Huvitav on see, et sel aastal tuleb järjest teha eritellimusi, aga midagi, mis juba laos olemas on, ei osta keegi. Silmnähtavalt kehvasti tehtud turundus.

Teine jama on see, et mul ei ole ju juba üle kuu aja nüüd oma telefoni. Uppus teine Marokos koos minuga ära. Tunnistati parandatavaks ja võeti remonti. Sain tagasi, aga levi teisel ei olnud. Tahtsin veel proovida pilte taastada, aga selleks oli paari appi vaja. Ja selleks oli vaja mingit koodi, kõik on nii turvaliseks tehtud.

Koode aga ei tulnud. Lasin aga omale uuesti saata ja ei midagi. Isegi kaks korda lasin helistada, aga kõnet ei tulnud ja ühel hetkel tuli teade, et koodid on otsas ja kasutage neid, mis teile on saadetud. Siis selguski, et telefon töötab küll, aga levi ei ole ehk siis midagi sisse ei tule ja välja ei lähe. Viisin remonti tagasi ja sain asendustelefoni.

Sinna loomulikult oma kontoga sisse logida ei saanud. Öeldi, et teile juba saadeti kõik 10 koodi ära ja vaadake neid teisest seadmest. Aga mul pole ju seda teist seadet. Nii ei saanudki mitte ühtegi appi alla laadida. Ei mingit Instagrami, FBd ega postkasti. OK, Facebookis käisin läbi brauseri, aga no see on võrreldes appiga ikka ilge keberniit, nii et ainult siis käisin, kui ikka väga-väga oli vaja.

Alles nüüd, eelmise nädala lõpus, oli vist mingi koodide kehtivuse aeg läbi saanud. Igal juhul sain koodi ka oma seadmesse ja lõpuks sisse logida. Ja tõmbasin Instagrami ja Facebooki. Ei taha nagu võõrasse telefoni igasugu oma asju toppida.

Aga selle kuuga on Instagramis muidugi reiting oodatult alla nulli langenud ja päris valus on vaadata, kui Imelooma postitused jõuavad mingi 10 inimeseni. Nii et tuleb julmalt piltidega kuuma anda, et jälle reele saada. Aga no mida sa annad, kui Internetti ei ole.

Vot nii. Sain appid ja Internet kadus. Mina ei pea mitte Instagramis olema. OK, võtan teadmiseks, aga kus ma siis peaks olema?

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “Miks mina ei pea mitte Instagrami saama?”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.