Sel nädalal ma ei õmble

Kuna mu töö on täpselt selline, et nii palju, kui lükkad, nii palju ka sisse tuleb, siis tuleb nii arvutitöö kui ka õmblustöö püüda tasakaalus hoida.

Eelmisel reedel suutsin omale külge korjata mingi laste toodud tuumanohu. Tuuma selles mõttes, et keegi meie perest ei pääsenud. Issi jäi kõige hiljem, mina aga kõige hullemini.

Palavikku nagu ei ole, aga jaksu ka ei ole ja mõistust pole ollagi. Näiteks siiani imestan, kuidas suutsin reedel jõulukeeksi jaoks ostetud kolm erinevat kotti kuivatatud puuvilju Selverisse lindile jätta. Igal juhul kodus neid ei ole ja keegi pole näinud ka.

Igal juhul ma sel nädalal õmmelnud ei ole. Pigem passin juba neljas päev arvuti taga. Sest eelmisel aastal ei teinud ma midagi, aga müüke Eestisse oli nagu rohkem. Ju ma siis andsin rohkem hoogu. Sel aastal olen sellega silmnähtavalt liiga hiljaks jäänud. Olen nüüd siis kirjutanud ja sättinud, aga Facebookile raha pole andnud sentigi. Selle eest ta nüüd kõik kraanid kinni ka keeranud.

Ja täna avastasin, et mul on isegi omanimelisel kodulehel, mida ma tahaks portfoolioks nimetada, isegi kostüümide pildid vanad. Olen ju juba pea pool aastat kõikide piltide taustu uueks teinud. Nii et täna siis nüüd vahetan ära.

Aga seda tahtsin täna öelda, et ei ole see suunatud kirjatükkide koostamine sugugi lihtsam töö, kui õmblemine. Või on asi selles nohuses peas?

PS. Tegelikult olen Etsysse ka uusi asju tiksutanud, aga ma pole kindel, kas niimoodi vastu jõule sel erilist mõtet on. Eile oli külastajaid täpselt 10. Terve maailma peale on see vaid vihmapiisk.

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.