PÖFF 2017

Selle aasta PÖFF läks minust jälle kuidagi väga ruttu mööda. Ma nägin, kui piletid tulid müüki, ma märkasin, et võistlusprogrammid on väljas, aga ma ei teinud midagi. Aga siiski õnnestus kaht filmi vaatamas käia.

Kõigepealt on Toyota üks PÖFFi suurtoetajaid ja nii saavad sealsed töötajad igal aastal tasuta üht filmi vaatama. Igal aastal meil ei õnnestugi sinna jõuda, aga sel korral läks õnnkeks. .Jooksin küll ühelt koosolekult ära ja olnud üldse ette valmistatud, aga parem ikka kui mitte midagi.

Film oli Ali pulm, mis on ühe Austraalia muslimi klassikaline armastuslugu. Poisile meeldib üks tüdruk, abielu sobitatakse aga teisega ja lõpuks saavad kõik ikka õnnelikuks. Liiga Hollywoodilik, aga humoorikas. Väidetavalt tõestisündinud lugu. Plussiks see, et tegelased ei olnud ameeriklased ja tegevus ei toimunud Ameerikas.

Siis aga võtsid igasugu toimetused oma aja. Midagi ette ei ostnud Mõtlesin, et vaatan õhtul jooksvalt. Olen täiesti nõus pimesi laskma, sest ka nii leiab ikka tera. Aga õhtuti olin linnaminekuks liiga väsinud ja nii see läks.

Kuni eile päeval võtsin asja tõsiselt ette, sest viimane päev ikkagi. Pöffi lehel vaatas algatuseks vastu uudis, et võistlusprogrammide auhinnad o jagatud. Lugesin selle läbi. Järgmisena jäi ette kiri, et võidufilmil õhtul lisaseanss. Ostsin kohe pileti ära. Pileteid oli küll müüdud, aga ikkagi sain veel väga hea koha. Ainult 8 eurot tundus natuke kallis.

Niisiis valiti 2017. aasta PÖFFi põhiprogrammi võitjaks Kõrgõzstan film Öine avarii. Issand, kui kurb film see on. Jah, üdini sügavmõtteline ja ehk iluski, aga nii kurb. Oleks ma vaid seda teadnud. Aga parim film sai nähtud, nii et võib selle aasta saagiga rahule jääda.

Täpsemalt seletama ei hakka, kes tahab, leiab info siit: Öine avarii.

Pilt ka PÖFFi lehelt.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.