Sebimist täis nädal ehk öösel me ei maga

Hull nädal on alanud. Kõigepealt on mul kaks suur Imelooma tellimust ehk välja on vaja saata 45 loomamütsi. Nagu arvata võite, ei ole pooltki nendest olemas. Siinkohal ingel minu õlal ei valetanudki, sui soovitas õmmelda, nii palju, kui jaksan. Kahjuks ei öelnud ta ette, mida oleks vaja õmmelda. Nüüd siis saan õmmelda, nii palju kui jaksan.

Seoses sellega on tekkindu ka vajadus kiirema/parema õmblusmasina järele. Võiks vist isegi olla tööstuslik. Ja siit edasi ka eraldi tööruumi järele. Praegu ma õmblen oma koduses magamistoas, sest see on üüratult suur.

Soodsam oleks muidugi kolida ise elutuppa magama, lapsed kolide meie magamistuppa ja ise töö kolida laste tuppa. Soodsaim üüripind, mis ma praegu leidsin, on 35,88 eur/kuu ja asub Kalda tänaval. Ise-enesest pole ka paha. Kuigi ma käiks pigem kusagil Männikul õmblemas. Sinna Kalda tänavale saamiseks tekib lihtsalt juurde kütuse või ajakulu (kui mitme bussiga minna). Kui keegi teab midagi, võib lahkelt viidata.

Aga õmblemiseks üleliia palju aega ei ole, sest sel nädalavahetusel toimub Jõulumäel iga-aastane matkajate ja matkajuhtide kokkutulek. Kuigi see on 100 korda lihtsamini korraldatav üritus, kui oli matkamess ja ma olen seekord pigem toetav jõud, kui põhisebija, siis on ikkagi vaja kõigi pea 100 osaleva inimesega suhelda. No et kõik ikka oleks olemas ja kõik ikka sujuks. Pealegi on reedel juba umbes neljast linnast minek, nii et kõik perele nädalavahetuseks vajalik on vaja selleks ajaks korda ajada.

Teiselt poolt on muidugi põnev ka, et kuidas välja kukub ja mis tunne on olla asjaaja rollis, sest kardan, et ka sel aastal palju ettekandeid vaadata aega ei jää.

Kui vähegi kõnetab, siis täna on viimane päev registreeruda, sest homseks lõunaks tahab Jõulumäe teada palju majutada tuleb ja millal mitu inimest toitlustada on vaja. Täpsem info Matkaliidu lehel.

Ja mingit tunnet, et lahe, et nii palju tehtud saab, mul ei ole. Pigem on hirm, kui vähe sel nädalal magada saab. Nii et sel nädalal siin vist rohkem ei kohtu. Vot selline siis see sebija elu on.

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.