Sekretäritöö? Ei, mitte mulle

Olen nüüd olnud pea aasta Matkaliidus ja tahan või ei taha, sattunud ka sekretäri tööd tegema. Ja ma olen selle ajaga teada saanud, et mulle absoluutselt ei istu see kirjade kohe läbi vaatamine. No et kas on vaja edasi saata, ise midagi teha või küsida kelleltki, mida teha. Aga kui seda ei tee kohe, siis jääbki tegemata.

Üldiselt ma vaatan kirju kaks korda päevas: hommikul ja õhtul. Kuna praegu on meil kohe kohe (täpsemalt järgmisel nädalavahetusel) tulemas matkajate ja matkajuhtide iga-aastane kokkutulek, tuli täna natuke (tegelikult on see võtnud terve päeva) arvutitööd teha, saata arveid, suhelda inimestega, sest kõik me tahame, et meid märgatakse ja meeles peetakse ning kiiresti.

Kuna Internet Explorer minu arvutis enam hästi ei tööta, harjutan ennast vaikselt Crome peale. Aga sellel on mingi selline lisa funktsioon juures, et teated kirjadest tulevad lups ja lups töölauale. Ja neid tuleb palju. Hea on see, et nii saan mittevajalikud kohe ära kustutada.

Järeldus: sekretäri tööd saab teha nagu sekretärile kohane, kogu aeg arvuti taga olles. Muidu on läbitöötamist vajava materjali maht liiga suur. Kuna aga päev läbi istumine mulle ei istu, siis sekretäri ei saa minust kunagi.

Ja selle teadasaamiseks oli vaja elada 40 aastat.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Sekretäritöö? Ei, mitte mulle”

  1. Uh, on asi mida ma jälestan ja see on Chrome 😀 Firefox on üle kõige! Kui ma peaks elama arvutiga kus on Chrome, siis ma vist lõpetaks arvuti kasutamise 😀

    Meeldib

  2. Neljas päev ja ma juba peaaegu harjun. Julmalt tuleb küll igasugu teateid. Kui selgeks saab, kuidas neist lahti saada, on juba päris hea.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.