Kahest harjumustest

Inimene on ikka väga harjumuste ori. Või noh, mina olen. Mulle hakkab juba vaikselt närvidele käima, et mul telefoni ei ole. Aga, näe, Teliasse sabasse seisma ka ei lähe, et omale mingi adapter soetada. Ma millegipärast ei usu, et keegi mulle seda niisama annab. Võimalik, et sellist asja pole üldse olemaski.

Aga lisaks pikkadele järjekordadele esinduses, kirun Teliat veelgi. Nimelt kirjutasin neile neljapäeval, et nad teeksid mulle mingi pakkumise uuele telefonile. Läbi aegade olen neid saanud erinevaid. No et selle pealt vaatan, kas ostan uue telefoni või taastan vana.

Täna, teisipäeval, on seis selline, et Telia mulle midagi pakkunud ei ole. Selle peale lasin juba oma vana telefoni taastama hakata, aga ka sellest pole midagi kuulda. Sisetunne ütleb, et kui seda kiiresti korda poel saadud, siis on sellega ka ikka mingi suurem jama ning head (soodsat) nahka sealt ei tule. Ega siis muud, kui ootame edasi: kas saab mu telefon enne taastatud või ärkab Telia. Aga jah tunne on juba selline, et tahaks telefoni.

Teine lugu on televiisoriga. Hiiumaal meil niikuinii telekat ei ole (või telekas on, aga antenni ei ole), seega ei muutunud nagu midagi, kui Kanal2 ja TV3 vabalevist ära läksid.

Otsustasime, et millegi tasulisega ei liitu ka. Kõigepealt on meil siin Internet kohutav ja teiselt poolt me niikuinii vaatasime telekat harva, seega pole nagu mõtet võtta 6€ eest (Telia) paketi, kust sa saad üle 20 kanali. Starmanil 6,99 ja 18 kanalit. Ja siis peaks mingid uued seadmed ka ostma.

Aga igasugu arvutist järelevaatamine ei ole nagu see. Tahaks asju ikka reaalajas vaadata. Arvasin, et kõige rohkem hakkan puudust tundma oma lemmikseriaalist „Pilvede all“, aga praeguseks ei ole reaalselt ühtegi osa järele vaadanud. Alati, kui mõte tekib, hakkab samas sellest tunnist kahju, sest alati on ka midagi kasulikumat teha. Huvitav, et kolmapäeva õhtuti ei olnud varem kunagi ajast kahju.

Aga jah, hetkel tunnen juba vahel puudust sellest, et võtaks vardad (või heegelnõela) ja vahiks õhtul niisama teleka ees midagi lihtsat.

Eks näis, millal ma siis oma harjumustele järele annan ja kellegagi liitun või poodi telefoni ostma lähen 😀

 

 

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.