Üleloomulikud asjad

Ma olen mitu päeva tahtnud kirjutada veel ühest imelikust asjast, aga nats kardan, sest ma olen omast arust realist ja ei usu selliseid üleloomulikke asju. Ometi need juhtuvad. Järjest, paari päeva  jooksul.

Nimelt oli mul kord, nii umbes aasta tagasi, periood, kus pea kõik, mida ma puutusin, läks katki. Isegi metallist koogivorm, mida on nagu raske purustada. Kui sellest netis kurtsin, öeldi, et mu mingi energia sagedus on muutunud ja ümbritsev ei tule sellega kaasa.

Eelmisel nädalal tulin Marokost. Seda, et seal ümbritseb tugev energia, tundsin juba eelmisel korral. Lausa füüsiliselt. Ka Eestis pidi tugev energia olema, aga siin ma seda nii tundnud ei ole. Ok, ei ole energiasammaste juures käinud ka. Seekord ma küll midagi üleloomulikku ei tundnud, kuigi olin teadlik, et võin tunda.

Aga siis hakkas pihta. Algatuseks uputasin muidugi oma telefoni ära, mis on vist siiski taastatav, aga ise tööle ei hakanud. Esimesel päeval kodus olles läks käekella klaas pooleks. Lihtsalt niisama. Ei kukkunud sellele kõhuli otsa.

No ja siis veel riburadapidi igasugu pisemaid asju: riidepuu, sidrunimahla press, arvuti SD-kaardi pesa, midagi oli nagu veel, aga ei tule hetkel meelde. Ühelt poolt ei julge enam midagi puutuda, teiselt poolt saab koju ruumi juurde.

Nii et midagi seal mägedes ikka oli 😀

Ja jälle PS. Kui üritasin linki FB-sse panna, läks arvuti pilt mustaks ja postitus loomulikult kadus. Aga mul on teine arvuti veel, nii et ei ole siin midagi. Huvitav, mis veel juhtuma hakkab? Uuuu.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.