Mardid

Olles küll käsitöö tegija ja ka kõva küpsetaja, ei meeldi mulle ikkagi igasugu kooli mardilaadad ja lasteaia jõululaadad. Mul lihtsalt ei ole aega sellise heategevusega tegelda.

Eriti nüüd sel aastal. Homme on koolis laat. Vanemal algab juba teist aastat järjest kool hiljem ja nemad sellest osa ei võta. Jumal tänatud. Nooremaga nii lihtsalt ei läinud.

Juba päeval nägin õpetaja meili, kus anti juhiseid, mida lastele kaasa anda ja millal tulla ning oli ka kommentaar, et lapsed rääkisid, kuidas paljud vanemad juba valmistuvad laadaks. See on see koht, kus kõik ülejäänud tunnevad ennast natuke halvasti.

Tuli siis minu laps ka koju ja teatas, et tema tahab laadal käsitööd müüa. Selge see, et suvest müügitöö maik suus. Siis müüsid lapsed külade päeval küpsiseid, muffineid ja viineripirukaid ning said pool rahast omale.

Aga mul ei ole siin ühtegi pisikest odava junni üle, mida lapsed üksteise käest osta tahaks. Mul ei ole ka isu hakata täna õhtul veel midagi tegema. Samuti ei ole mul kodus midagi, millest näiteks küpsiseid teha.

Tegelikult ei ole mul isegi mitte kommi, kui mõni “Mart” peaks õhtul ukse taha tulema, seega tuleks vist siiski poes ära käia.

Vot selline lapsevanem olengi. Lisaks läheb koolis laada raha loomaaeda ühe kitse toetuseks. Lasteaias läks laadaraha rühmarahaks ja see oli kuidagi vastuvõetavam projekt.

PS. Praegu tuli meelde, et mõne Marjamängu võiks ju kaasa anda. Täna sain just Hiinast uued tsellofaankotid kätte 😀

PPS. Postitus jäi pooleli, sest tuppa kargas “Mart”. Lapsed loomulikult ei rääkinud, et nad midagi kokku leppisid ja neid polnud isegi mitte kodus. Nii et saatsin ka portsu “Marte” teele ja poodi ei jõudnudki. Ja kui muffinid said valmis, sai Noorem sai kah aru, et ta ei saagi seda raha omale 😀

mardid

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.