Nädal Marokos

Kui olin suvel Hiiumaal umbes kolm kuud kahe lapsega üksikema olnud, ei kahelnud hetkekski, kui augustis pakuti võimalust sõita novembri algul nädalaks Marokosse. Ütlesin kodustele ka, et kingin omale 40. sünnipäevaks puhkuse ja ärge hakake mingeid junne kinkima.

Nüüd on siis aeg nii kaugel, et homme õhtul ma magama ei lähe, vaid hakkan Riia poole sõitma, et sealt 6.15 edasi lennata.

Ja ma olen närvis. Üldse mitte pakkimise pärast, sest see sai mul juba keskkooli ajal selgeks, kui tegelesin spordiga ja tihti tuli nädalavahetustel mandrile võistlustele tulla. Ka igasugu varasemad matkad on näidanud, et asju on alati pigem palju kaasas ja kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.

Kõige suurem mure on enda pärast ehk kuidas mina, kes on harjunud öösel 8 (no miinimum 6) tundi magama, saan hakkama, kui ma öösel tundigi ei maga. Ok, lennukis on lootust natuke tukkuda. Tõenäoliselt tuleb Marrakechis algatuseks üks lõunauni magada, aga see oleks siis oma päikesevõtu aja arvelt.

Mmm, juba ülehomme olen soojas. Isegi väga soojas. Hetkel on Marrakechis kell 8.54 ja sooja on 21 kraadi. Päeval tuleb 30 ära. Seal rajal, kus mäkke läheme, on täna +27. Tuleb palav matk.

Loomulikult on ka mure, kuidas lapsed need 5 koolipäeva hakkama saavad. Hetkel on nad küll väga saamatud. Ei leia hommikul ei sokki ega kinnast sahtlist üles.

Pesin kõik pesu ära, et oleks suurem valikuvõimalus, panin kõik sokid ja kindad omavahel paari, et oleks lihtsam leida, kirjutasin kummalegi oma tabeli, mis kell nad kusagil peavad olema ja millal selleks minema peavad hakkama, sest lapsed käivad peale kooli ka trennides ja loodavad ka seal vahepeal käia. Kõige keerulisema logistikaga päeva võttis Issi vabaks, nii et vähemalt ühel päeval nad sinna ka jõuavad.

Aga üldiselt on lastel õnnenädal, sest keegi neid ei valva ja nad saavad nõrkemiseni telekat või tahvlit vahtida ja saia süüa.

Ja loodan, et minul tuleb tore puhkus, sest ootused on väga üles kruvitud. Tahaks ikka päikest võtta ja natuke ujuda ka :p

Pole veel otsustanud, kas võtan kaasa peegelkaamera ja teen uhkeid pilte ning video või ajan telefoniga läbi. Eelmise Maroko matka reisikirja saab lugeda SIIT.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.