Taas 30+ ehk pidu pole patt

Sai jälle Balti jaamas 30+ peol käidud. Kõik oli seekord teistmoodi. Kui me kohale jõudsime, siis õues piletisaba ei olnud ja kõik soovijad said sisse. Käele löödav tempel oli tugevat rohlist värvi, et mitu päeva veel nägi välja nagu templiga seakamar. Mul vist on vanast ajast mingi foobia.

Turvamehed olid seekord mustade pluuside asemel punases ja palju kurjemad. Kõlarid olid suuremad ja muss valjem ja fotograaf oli ka teine. Ühele pildile õnnestus siisi jääda.

22538683_1918653664817519_8084478489541812987_o

Arno Kukk mängis enne Koit Toom kontserti mingit kaasaegset tummi ja Koidul oli heli nii kehv, et minu meelest jättis ta oma kava pooleli ja läks lihtsalt ära, isegi publikut ei tänanud. Peale seda hakkas juba vanemat musa ka tulema, aga mu tantsukaaslased tahtsid koju minna.

Kuna sellega tähistasime minu 40. sünnipäeva, siis päris rahule peoga ei jäänud. Ühtki lugu, mille järgi ma tantsida lootsin, ei tulnud. Ja kõige lõpuks oli just sel päeval hääl ära, nii et Koidule kaasa laulda või teistega lobiseda ei saanud üldse.

Peaks vist järgmine kord jälle minema. 1. detsember, Telliskivis ja 2 Quick Start.

IMG_1526

IMG_1504

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.