Polaaröö

Mõni päev on ikka eriti kummaline. Algatuseks tahaks öelda, et mulle kohe üldse ei meeldi nii õhtusel kui ka hommikusel tipptunnil Nõmme keskuse vahet sõita, seega oli hea meel küll, kui Issi saatis täna hommikul lapsed jalgratastega trenni. Vihma ju ei sadanud ja väga külm ka veel ei ole.

Aga see tähendab seda, et neile tuleb ka järele minna rattaga. Ma ei tea, kuidas minu ajal alati juhtub, aga vanem ei saanud meetritki tagasi kodu poole sõita, kui teatas, et tal on ratta kett maas. Nooremal tuleb kogu aeg ja Issi ei saa aru, et selline asi on võimalik. Samas tõenäoliselt mina sahmin nende lastega ikkagi rohkem ja seepärast ka juhtub rohkem.

Mingi rattaketi pealepaneku pädevus seega peaks olema, aga Vanemal uus ratas ja no ei hakanud minu hammas peale. Kuna kooli kiire, siis tuli kiiresti varuplaan välja mõelda ehk siis Vanem läks bussi peale ja mina lukustasin ratta uuesti Nõmme Kulutuurikeskuse ette.

Oleks õhtuni jätnud, sest siis pean niikuinii lapsed autoga laulma viima, aga Issi arvas, et pole hea mõte ja tuleb ikka varem ära tuua. Seega oli vaja ikka autoga Nõmmele minna.

Sõitsin ja mõtlesin tagasi tulles kiruda, kuidas mulle ei meeldi Nõmmel käia. Vihma sadas, mitte midagi ei näinud, ühe silmaga vaata, et lompi ei sõida, teisega, et keegi kusagil posti taga peidus ei oleks. Vabandan kõigi ees, kelle ma olen tahtmatult märjaks pritsinud. Vaata neid lompe palju vaatad, aga vähemalt Pärnu maantee on küll nii lohkus, aukus ja roopas, et vett on tõesti igal pool.

Ja ei pannud üldse tähele, et ma ei näinud seepärast midagi, et vahepeal oli lisaks vihmale ka mingi polaaröö kätte tulnud. No täiesti õudne nagu mõnes maailmalõpu filmis. Hiljem lugesin, et Ophelia oli siia ka jõudnud ja endaga mingit mustust kaasa toonud. Ning homme pidi juba palju parem olema.

Teen siis tule kaminasse, tõmban kardinad kinni ning panen ka siia ühe pildi sellest imelikust päevast. Peegelkaameraga on hea. Sellega saab manuaalselt ka reaalse pildi ekraanile võluda.

PS. Käisin veel kord sõidus ja juba ongi palju parem.

IMGP8854

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.