Nelikümmend

40Nonii, nüüd on siis see õige 40 käes ja võib varem kirjutatud asju hakata tasapisi ära kustutama.

Kuidas see siis tuli? Kiirelt nagu ikka. Ma ei tea, miks mul kogu aeg nii vähe aega on. Viimasel päeval hakkasin koristama, sest teisipäeval oli ka külalisi oodata ja kui päris aus olla, siis ma pesin viimati põrandat tõenäoliselt kevadel. Suvel edasi-tagasi sahmides tundub see kuidagi väheoluline. Aga koristamine võtab vähemalt minul tohutult palju aega. No et üldse selle põrandani, mida pesta, välja kaevuda.

No ja oma käsitöötarvikute kapi jõudsin korda teha, et sinna mahuks jälle asju juurde panema. Ma olen läbi aegade tegelenud paljude erinevate käsitööstiilidega ja ikka veel ei raatsi midagi ära visata. Sest kuigi aega üldse ei ole, meeldib  mulle näiteks vähemalt mõttes endiselt tikkida. Aga jah, sinna käsitöökappi jõuan kah tavaliselt nii kord aastas kaevuda ning alati viskan ikka midagi ära ka.

Päris õigel päeval jõudsin siis ainult süüa teha: kartulisalat, Manhatteni juustukook ja Prantsuse sibulapirukas.

Õhtul käisid mõned külalised, päeval mõned oodatud või ootamatud telefonikõned ja palju FB-õnnitlusi ning nii ta läks. Teisipäev on üldse väga sahmimist täis päev – lapsed käivad hommikul tsirkuses ja õhtul kooris ning et need asjad üldse omavahel kuidagi sobiks, tuleb vähemalt osaliselt autoga abiks käia.

Edasi ei lähe nagu kuidagi. Nohu, mis eelmisel nädalal ähvardas tulla, aga pigem jäi kehvapoolseks, aktiveerus pühapäeval ikkagi. Kuigi ma väitsin, et selle aasta Rogain oli kõikidest senistest kõige lihtsam, mõjus see ikkagi organismile piisavalt kurnavalt ja nohu aktiveerus. Või on see kellegi teise oma, sest teised kodused rögisevad ja lurisevad juba ammu? Seekord on see mingi imelik nohu, sest juba kaks ööd olen tundnud, kuidas tatt ninast lihtsalt välja voolab, aga jaksu üles ärgata ja nuusata ei ole. Nüüd on veel tunne, et hääl läheb ka ära. Elukogemus ütleb, et kui juba läheb, siis vähemalt 10ks päevaks. Palju õnne.

Ühesõnaga pea on paks ja mingeid hädavajalike asju ikka sahmin (mitte et neid vähe oleks), aga palju ikka laisklen ka. Näiteks praegu siin. Omal on kaks pakki tarvis võimalikult kiiresti posti viia.

Vot selline algus siis.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.