Telia seebiks

Täna ma olen eriti kuri Telia peale. Mingi Interneti jama on siin juba pikka aega. Vahel on parem päev, siis jälle halvem. Täna on üks neist halbadest päevadest.

Kirjutan postituse valmis ja loodan, et saan millalgi üles ka panna. Väga oleks vaja DHLiga leping sõlmida, valmistada ette üks sünnipäev, aga juba info allalaadimine katkestatakse pidevalt. Üleslaadimist ei hakka proovimagi.

Ja Etsys selle hamstri jaoks toote tegemine võttis ka terve igaviku. Ei olnud tegemist eritellimusega, et oleks ühe pildiga saanud. Ega ma muidugi ei tea, sest pole ammu teinud. Ühesõnaga tänane töövõit, et hamster on üleval ja ka müüdud.

Aga Teliaga jah vaidleme juba ammu. Nad Sundisid mind mingi aeg isegi uue ruuteri ostma. Peale seda, kui olin mingit wifi kanalit muutnud, no et äkki on naabri samas kanalis. Ainult palju mul neid naabreid siin üldse on ja veel päevasel ajal kodus?

Praegu nad ütlevad mulle, et nad ei saa mitte midagi garanteerida, sest wifi pidid ära võtma ka kodumasinad. Juhet, et arvuti otse seina ühendada, mul ei ole, seega rohkem vaielda ei saa. Ma ei tea, milline kodumasin see mul (või naabritel) siis nii kuri on. Omal tõmbasin isegi teleka igaks juhuks vooluvõrgust välja. Ei midagi.

No ja kõige lõpuks ei ole lisaks mööda kaablit tulevale netile ka üle õhu tulevat netti. Oleks vist pidanud võtma vastu Starmani müügitibi raske raha eest tehtu pakkumine. Lubas, et toimib 😀

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Telia seebiks”

  1. Me proovisime nüüd juba paar aastat tagasi viimaks selle Starmani pakkumise ära linnas. Tulemus oli see, et ma olin tuli vihane mehe peale, et ta lasi end nende müüjatel ära moosida. Täiesti tavaline oli, et keset tööpäeva polnud tund aega internetti. Ei aidanud ühegi seadme restartimine ega teenindusse helistamine. Õhtusest üliaeglasest netist ei tasu parem rääkidagi, onju. Lõpuks oma tuttavate kaudu sain teada, et Starmanil on lihtsalt kasutajakohad tõenäoliselt ülemüüdud meie majas/piirkonnas. Ja jätkasin Telia teenuste kasutamist.

    Maal aga ma pole sugugi mitte rahul Teila pakutavate teenustega. See MinuTV kvaliteet on tihtipeale kehvake, pakutavast interneti kiirusest ja kvaliteedist rääkimata. Ja maksad vaata, et sama palju kui linnas selle eest. Sellega ma olin arvestanud, et maal intnerneti ühendus kehvem, aga ma ei saa aru, mis hea eest siis sama raha küsitakse teenuse eest. Ei jõua ära oodata, millal nad selle super kiirusega internetivõrgu ehitamisega Harjumaal hakkama saavad. Ja mobiili levi on meil ka siin kohutav – ükskõik millisel operaatoril (jah, isegi Telial).

    Meeldib

  2. Aaaaa, kust ma siis saan internetti? Kusjuures Telia tehnik käis täna alumise naabrimehe juures. Tal tõenäoliselt ka telekas pilti ei ole. Eks homme ole näha, kas sai korda, sest fakt on see, et viga ei ole tema toas ja võin julgelt öelda, et kaabliga internet kaob alati ära kevadel lumesulamisveega ja muul ajal vihmaga, nagu siin paar päeva jälle olnud on. Ehk sama lugu, Nõmme vajab uut kaablit!

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.