Esmaspäev on nagu ikka sinine

Täpselt nädal tagasi hõiskasin, et Imeloomal läheb imeliselt. Täna olen ma pettunud, hämmingus, murelik. Miks?

Sest jah, Imelooma visuaalid ja trükised said valmis, hankisin omale pakendid ja kõik peaks nagu müügiks valmis olema. Aga mida ei ole, on müügid. Juba kaheksas päev mitte midagi.

Võrreldes eelmise aastaga on seis kehv ja ma täitsa ausalt lootsin hoopis kasvu. Tooteid peaks olema rohkem, pildid peaks olema paremad. Milles on asi, ei oska arvata.

Ja kuidas ma siis DHLile lubatud 20 pakki kuus täis saan? Käisin seal eelmisel neljapäeval läbi rääkimas, et pikendada oma müügiaega ja pakkuda klientidele ka kiiremat ning mugavamat võimalust oma pakid kätte saada.

Eriti urvaks muutusin siis, kui sain teate, et Inkubaatoris on järgmisel nädalal poole aasta tulemuste hindamine. Ma teadsin, et see tuleb, aga kui kuupäev paigas, siis tundub see kuidagi hirmus.

Sest mul ei ole sealt mitte midagi loota, sest ma ei ole oma eesmärkidest täitnud mitte midagi. Ma ei maksa omale palka, mul ei ole koduleht valmis ja ammugi ei ole mul rent valmis, mis pidi ka sügisest tööle minema.

Süüdistada saan ainult iseennast ehk silmnähtavalt olen ma liiga laisk. Samas on mõistus otsas, et mida ja mis järjekorras peaks siis nüüd tegema. Fakt on see, et oma mõistusest hetkel abi ei ole.

Hommikul, kui lapsed trennis olid, istusin Nõmmel Sõõrikukohvikus ja tegin üle pika aja nädalaplaani. Ehk sai see isegi natuke liiga lahja, aga samas ei ole aega tööd niikuinii teha. Juba natuke üle tunni pärast tuleb esimene laps koolist koju ja mingit arvutitööd siis enam teha ei saa.

Kust küll saaks juurde aega, rohkem käsi ja tublimad lapsed? Ohhhh

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.