Minu Pinterest

Googlega tullakse väga palju minu teisele lehele Pinterestist lugema, aga see postitus on umbes-täpselt 4 aastat vana, seega täiesti ebaadekvaatne. Aga näe, maha pole ka ikka võtnud.

Ära peaks kustutama seda enam, et ma pole mingi Pinteresti spetsialist. Eile olin näiteks ise väga hädas. Nimelt on nad seal jälle kujundust muutnud. Minul aga läks arvuti lolliks (on teine juba väga vana) ja ma pidin seda natuke putitama. Sellega seoses logiti mind muidugi igalt poolt välja.

Ja kui uuesti sisse logima hakkasin, siis enam ei saanud. Facebooki kaudu saan oma nimelisel kontole, aga seda ei kasuta ma enam ammu. Ärikonto kasutaja aga meelest läinud. Logisin LastPassi sisse (see on siis mingi paroolide meelespidamise keskkond, kuhu kunagi konto olen teinud) ja seal, ohoo, mul selle andmetel suisa 3 Pinteresti kontot, millest kahte poel ma omateada kunagi kasutanud.

Lisaks õnnestus mul veel logida sisse Magusaklubi mingile kontole. Ma kunagi tõesti mõtlesin magusa piltide ja retseptidega midagi korda saata. Ühtegi fänni seal polnud, nii et läks kustutamisele. Ei jõua ma sadat kontot pidada.

Ja üldse sain veel mingitele imekontodele sisse, mis tegi murelikuks. Lõpuks kustutasin kõik kontod, mida ma ei kasuta ja mida pole kunagi kasutanud, lihtsalt ära. Ma ei mäleta, kas ma omanimelise jätsin alles. Vist jätsin, sest selleks, et sealt välja logida, pidin googeldama ja Google rääkis midagi multi kontost. Sellised on olemas nii Instagramis, Twitteris kui ka Etsys, ju siis on Pinterestis ka. Aga isegi väljalogimise nupp on uues kujunduses hoopis uues kohas.

Igal juhul pidin  neile juba kirjutama, et kasutajanimi selline ja no tõesti isegi meiliaadressi ei mäleta, aga siis tuli meelde, et telefonis ju ka Pinterest ja täiesti töötab. Sealt saingi kontoga seotud meiliaadressi ja parooli lõpuks teada. Lahendus on ikka alati lihtsam, kui esialgu tundub.

Nii et tuleb natuke uurida ja siis ehk uue õpetusega uuesti päevavalgele tulla. Las inimesed otsivad ikka adekvaatset infi. Ja kui see multikonto asi selge, siis tuleks ka asju natuke visuaalselt ilusamaks tõsta. Elame-näeme. Sest sellest, kui palju mul igal pool igasugu kontosid on, ei räägi ma vist mitte kunagi 😀

Esttoyou pinteresti konto leiab siit.

PS. Praegu vaatan, et kujundus oli imelik kõigil nendel kontodel, kuhu mul õnnestus sisse logida, aga mida ma pole ammu või mitte kunagi kasutanud. Põhikonto on täiesti tavapärane. Äääää.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.