Taaskasutus on hobi neile, kel on palju aega?

Istun täna ja vaatan oma väljasorteeritud riidekuhja ja mõtlen, mida nendega teha. Jah, paar lisasenti on tore asi, aga müüki panek on vähemalt minu jaoks ikkagi tükk tööd.

Sätin asja välja, teen pildid (mitu erinevat vaadet ikka), töötlen pildid, mõõdan ja siis veel erinevatesse keskkondadesse lisamine. Pärast tuleb veel pakkida ja automaati viia. Ja kõige selle eest 1 euro saada ei tundu nagu vaeva väärt.

Olen proovinud ka kirbukat, aga selleks peab jälle väga-väga palju asju olema, et kuidagigi ära tasuks. Nii palju ma üleliigset kraami kodus lihtsalt ei hoia.

Ja kõige lõpuks ei osta selle euro eest ka keegi midagi ära, nii et ikka viin mõne aja möödudes Uuskasutuskeskusesse.

Kõige hullem on see, et mul on veel kilode viisi täiesti uusi asju, mida ei raatsigi tasuta ära viia, aga kohta, kuhu neid mingi tasu eest sokutada, mina leidnud ei ole.

Aga mida teevad teised väikseks jäänud riietega? Sest kui midagi vaja on, pole suur midagi ikka leida. Mina isiklikult olen suur taaskasutuse pooldaja ja vaatan kõigepealt teise ringi asju, aga sealt see õig otsimine ja leidmine on ka väga ajamahukas.

Nii et mul on tunne, et ka taaskasutus on inimeste, kel on palju vaba aega, hobi.

Või saab telefoniga need asjad kuidagi lihtsamalt ära aetud? Osta.ee äppi mul ei ole.

Ps. Pildil olevad sandaalid on 23 suurus tuttuued ja 23 euro eest täiesti saadaval.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari “Taaskasutus on hobi neile, kel on palju aega?”

  1. Mina mõtlen vahest samamoodi. Viimasel ajal panen ma asju müüki pigem kohalikku Facebooki gruppi. Aga siis tõesti peab olema neil rohkem väärtust kui 1€. Ja ma ei viitsi enam üldse piltide töötlemisega vaeva näha. Teen telefoniga mingisugused talutavad pildid ja asi ants. 🙂 Ja muud vähegi kandmiskõlbulikud, kuid mille müük on vähe tõenäoline ja ei tasu ilmselt ära, annan lihtsalt tuttavate väiksematele lastele ära.

    Meeldib

    1. Homme proovin siis korra telefoniga ka pildistada ja üles panna. Ära anda vahel mõnele õnnestub, aga üldiselt on tuttavad lapsed natuke palju väiksemad.

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.