30+ ehk pidu pole patt.

Vana inimene käis siis reedel lõpuks tantsimas. Sellest, et tahaks minna, aga kuhugi pole nagu minna, ja kellegagi pole minna, oli juba kevadel siinsamas blogis juttu. Siis soovitatigi muuhulgas ka 30+ pidu.

Ma olin sellest varem nagu kuulnud küll, aga ei olnud seda võimalust endale millegipärast teadvustanud. Kui nüüd Facebookis nägin, panin kohe linnukese omale kirja.

Ja hakkasin kaaslasi otsima. Lõpuks tuli välja, et ükski minu sõber ei saa tulla ja samas ühel tuttaval oli sünnipäev, kellega ka nagu keegi ei saanud tulla, seega liitusime. Kuna meil mõlemal oli tantsuhuvi, siis oli kaks ka täiesti piisav seltskond.

Pileti ostsin juba eelmüügist ja hiljem selgus, et said teised vist üldse otsa. Balti jaamas olime kohal kell 11 ja kuna meil olid piletid, saime ka kohe sisse.

Plaan oli kodus pisike rummikoks teha, aga lapsed ei läinud kuidagi magama. Me püüame mitte kodus alko tarbimist nende ees propageerida. Nii jõudsin kiiruga teha vaid ühe koksi. Peol tegime siis teise, aga viimaseks see jäi, sest peo ainuke negatiivne asi oli see joogi hind. Tavaline klaas rummikoksi (aga ka muud sarnased segud), maksis 7 raha. Klaas ei olnud veel triiki täis ja pool oli sellest muidugi jääd. Hea kange oli küll, ma kodus ei tee omale kunagi nii kanget jooki.

Positiivne oligi see, et tantsuks läks kohe algul. Kuna me oma kallist koksi timmisime, ei olnud me tantsuplatsil kaugeltki esimesed.

Üllatav oli see, et koos oli igasugu karvaseid ja sulelisi ja silma hakkas ikka päris suur ports minust veel vanemaid inimesi. Ja uksel kontrollitigi dokumente. Ning kõik lood olid tantsitavad, nii et tantsisimegi mitu tundi jutti.

Mingist hetkest hakkas küll üle viskama, kui mõni üleelusuurune inimene sulle otsa koperdas või jooki hakkas juba siit ja sealtpoolt lendama ning mehed muutusid ka üha rohkem pealetükkivaks, aga ju siis oligi aeg koju tulla.

Takso saime üllatavalt ruttu, aga mitte Taxifyst ega Uberist. Need olid kõik umbes. Ma kahjuks seda kolmandat äppi, mis meid aitas, ei teagi. Aga tundub, et teised ka ei tea. Igal juhul pool 4 olin kodus ja teel voodisse.

Aga pidu oli vinge, nii et järgmine kord kindlasti jälle, kui see just kusagil Tallinnast väljas ei toimu. Lööd ka kampa?

PS. Oleks kirjutanud varem, aga lootsin, et mingi galerii ka kusagil ilmud ja ehk on seal mõni pilt, aga praeguseks pole mina veel kusagil ühtegi galeriid näinud. Vot sulle siis. Tuleb illustreerimiseks ikka oma telefoni pilt panna.

IMG_0987
Balti jaam hommikul kell 11. Ruum oli juba seest tühjaks veetud ja mehed pesid põrandaid.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “30+ ehk pidu pole patt.”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.